Новинка у лінійці LT20 – стрічкопилковий верстат LT20START

46 Views
Скриншот відео

Компанія Wood-Mizer представила на ринку новий стрічкопилковий верстат LT20START, який поєднує в собі гідравліку та функціональність за привабливою ціною. 

Як зазначають у компанії,  LT20START  поєднав передові технології та практичні рішення, забезпечуючи виняткову якість розпилювання деревини та не вимагаючи при цьому значних інвестицій. Також в Wood-Mizer наголошують, що LT20START відповідає потребам ринку, маючи все те, що очікують професіонали в сфері обробки деревини.

Нова модель LT20START, зазначають у компанії-виробнику, повністю використовує багаторічний досвід та перевірені рішення із серії верстатів LT20. Окрім LT20START, лінійка верстатів LT20 збагатилася також моделлю LT20SUPER. Різниця між ними наступна: якщо модель LT20START пропонує перевірену ринком комплектацію в популярній та практичній версії, то варіант LT20SUPER дає змогу додати різноманітні опції з урахуванням індивідуальних завдань користувачів.

 За інформацією виробника, у стандартну комплектацію стрічкопилкового верстата  LT20START входить повний гідравлічний пакет, що забезпечує простоту та швидкість завантаження колод, а також електронний пристрій Setworks для автоматичного встановлення висоти пропилу, що полегшує роботу оператора верстата.

LT20START здатен розпилювати колоди з максимальним діаметром 80 см і завдовшки 6,1 м. До гідравлічного пакету LT20START входять три бічні упори, центральний затискач, поворотний пристрій, два вирівнюючі ролики і завантажувальний пристрій. Керування гідравлічними функціями здійснюється за допомогою інтуїтивно зрозумілого набору важелів, що забезпечує ефективну роботу та економить час, необхідний для виготовлення дощок або бруса. Опційні подовжувачі станини на 1,8 м, 3,6 м або 7,2 м дають змогу адаптувати обладнання для розпилювання довших колод, розширюючи діапазон застосування верстата та відкриваючи нові можливості для бізнесу.

Фото: Wood-Mizer

Зазначається, що пилорама LT20START має ергономічний пульт керування з електронним пристроєм SW10 Setworks для автоматичного встановлення висоти пропилу, відтак зникає потреба в ручному регулюванні та розрахунках. Електродвигун 11 кВт забезпечує достатню потужність для обробки деревини як м’яких, так і твердих порід.

Фото: Wood-Mizer

Стандартна комплектація LT20START включає в себе дахоподібні (кутові) огородження станини, які ефективно запобігають накопиченню тирси під оброблюваною колодою і значно підвищують точність розпилювання. Це рішення підтримується опційними накладками з нержавіючої сталі, які забезпечують додатковий захист станини.

Висувний напрямний важіль з електроприводом стабілізує стрічкопиляльне полотно під час розпилювання колоди. Коли пилка починає працювати, автоматично вмикається  система її змащення.

Також LT20START можна додатково обладнати дебаркером, який знімає шар кори. Завдяки цьому не лише продовжується термін служби пилки, але й підвищує точність та якість розпилювання.

За матеріалами Wood-Mizer

Поширити статтю