Оголошено фокусні теми LIGNA 2021

204 Views

Організатори виставки LIGNA оголосили ключові теми виставки, яка пройде з 10 по 14 травня 2021 року в Ганновері, Німеччина. На цей раз виставка буде присвячена цифровому перетворенню деревообробної промисловості, виробничим процесам дерев’яного домобудування і біоекономіці. Ці три фокусні теми будуть відображені на окремих виставкових стендах, а також на різних форумах, спеціальних виставках і екскурсіях LIGNA.

Цифровізація

У офіційному прес-релізі події підкреслюється, що цифровізація є рушійною силою інновацій в усій світовій економіці, в тому числі в деревообробній промисловості, де цифрові технології більше не обмежуються периферійними функціями виробничих операцій, а в корені міняють бізнес-моделі і процеси. Крім того, цифровізація дає більше можливостей для професійних змін і зростання.

Представлені на виставці цифрові рішення будуть охоплювати широкий спектр областей від планування і проектування до виробництва і контролю якості. Фокусні теми включають хмарне керування даними, стандартизацію та інтерфейси, інформаційне моделювання будівель (BIM), управління потоками деревини та додатки доповненої і віртуальної реальності.

Деревяне домобудування

Деревообробна промисловість все більше прагне до модульності і стандартизації. У секторі багатоповерхового дерев’яного будівництва в останні роки швидкість виробництва збірних систем набирає обертів. Переваги збірних конструкцій очевидні: скорочення часу будівництва на місці полегшує вартість фінансування і знижує викиди на будівельному майданчику. Ці переваги доповнюють невід’ємні переваги деревини як будівельного матеріалу: вона стійка і придатна для вторинної переробки і вимагає мінімальних витрат енергії на етапах виробництва і обробки.

Біоекономіка

В останні роки концепція біоекономіки має значний політичний і економічний вплив у всьому світі. Біоекономіка означає перехід від економіки, заснованої на викопному паливі і мінеральних ресурсах, до економіки, заснованої на поновлюваних ресурсах. Як один з найважливіших поновлюваних ресурсів в світі, деревина відіграє центральну роль в цьому процесі. Організатори LIGNA 2021 роблять акцент на економічних і технологічних інноваціях, які виникають в результаті нових варіантів переробки і обробки деревини як ключового поновлюваного ресурсу.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь