Оголошено нові дати виставок Holz-Handwerk і Fensterbau Frontale

178 Views

Організатори галузевих виставок, раніше перенесених через спалах епідемії коронавірусу, оголосили нові дати проведення заходів. Holz-Handwerk і Fensterbau Frontale пройдуть традиційно в Нюрнберзі з 16 по 19 червня 2020 року.

У компанії NürnbergMesse відзначили, що захист здоров’я і безпеки учасників і співробітників є пріоритетним завданням. Петра Вольф, член правління NürnbergMesse пояснила: «Ми щиро дякуємо всім клієнтів, партнерам і представників ЗМІ за розуміння, яке вони проявили щодо нашого рішення відкласти Holz-Handwerk і Fensterbau Frontale 2020. Після інтенсивних і численних обговорень з національними і міжнародними замовниками ми вибрали нову дату в червні 2020 року».

Д-р Бернхард Дірро, керуючий директор VDMA Woodworking Machinery зазначив: «Звичайно, прикро, що ми не можемо провести 20-ту ювілейну виставку Holz-Handwerk в заплановану дату. Для нас важливо не скасувати виставку, незважаючи на всі невизначеності, що стосуються коронавирусу. Але також зрозуміло, що майбутній Holz-Handwerk пройде в особливому середовищі з особливими проблемами. Проте, ми переконані, що знайшли найкращу можливу альтернативну дату разом з NürnbergMesse ».

Крім того, в NürnbergMesse підкреслили, що в 2022 році виставки повернуться до свого звичайного розкладу і пройдуть в березні.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь