Onefix – повернув і готово

У сучасному швидкоплинному світі переїзди з одного житла в інше (з офісу в офіс) стають дедалі частішими. За такої ситуації важливою вимогою до меблів (здебільшого при переселенні їх перевозять) є простота їх багаторазового розбирання та складання.

Якщо ще зовсім недавно технології складання меблів не були орієнтовані на їх кількаразове розбирання, то протягом останнього часу розробники меблевої фурнітури, аналізуючи потреби ринку, приділили значну увагу розробці пристосувань, котрі давали б змогу просто та швидко розібрати меблі (підготувати їх до транспортування), а потім так само швидко скласти в іншому місці. Одним із прикладів розробок в цьому напрямі є меблева стяжка Onefix від компанії Häfele.

Стяжки Onefix призначені для кутових з’єднань меблевих деталей із плитних матеріалів товщиною більше 15 мм. Вона складається з пластмасового корпусу, в який вмонтований розпірний болт.

Для з’єднання деталей, наприклад вертикальної стінки з перегородкою, достатньо у попередньо сформоване на перегородці гніздо вставити стяжку Onefix таким чином, щоб спрямувати розпірний механізм у гніздо на стінці . Після стискання цих деталей привід розпірного механізму за допомогою викрутки чи шуруповерта повертають на 180˚ – з’єднання готове.

Häfele виготовляє ці стяжки білого, бежевого, чорного та коричневого кольору, а також з алюмінієвим відтінком.

Схема свердління отворів під стяжку Onefix
Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь