Алмазні фугувальні фрези

Збільшення терміну експлуатації, покращення якості обробки, зменшення рівня шуму – це те, над чим зараз працюють виробники фугувальних фрез. Завдяки більш ніж 60-річному досвіду та сучасним технологіям фахівці компанії Leuco змогли досягти чималих успіхів у цьому напрямі.

Пропонуємо невеличкий огляд фугувальних алмазних фрез Leuco.

SmartJointer

Основна перевага алмазних фугувальних фрез Leuco SmartJointer полягає у можливості повторного використання корпусу, що значною мірою економить ресурси. До речі, корпус цей має малу масу завдяки застосуванню високоміцного алюмінієвого сплаву.

Повторне використання корпусу стало можливим завдяки змінним ножам, вбудованим у пази для відведення стружки. Це зменшує зношення корпусу і, відповідно, продовжує термін його експлуатації.

Розробники SmartJointer особливу увагу приділили системі зменшення шуму. У результаті застосованих конструкційних рішень шумове навантаження під час роботи зменшено на 2 дБ (А), а на неробочому ході – на 4 дБ (А).

Якщо говорити про продуктивність, то результат близький до результату напаюваних алмазних фрез – великий робочий ресурс і чудова якість обробки. Також збільшено кут нахилу різальної крайки.

Переваги алмазних фрез SmartJointer

Технічне рішенняПереваги
Малий розмір конструкції завдяки кріпленню гвинтів перед різальною крайкоюЗбільшена ширина різання годиться для стандартних кожухів
Великий осьовий кут (35˚)Висока якість обробки навіть проблемних матеріалів
Різці вмонтовано у пазухи для стружкиЗменшення величини зношування корпусу навіть під час обробки абразивних матеріалів, наприклад, ДСП
Різьбові вставкиПри заміні ножів немає потреби перебалансовувати фрезу
Висока зона перезагостренняМожливі декілька циклів перезагострення
Широка складська програмаГодиться для верстатів усіх поширених типів.

DIAREX FinishJointer

Фугувальні алмазні фрези DIAREX FinishJointer, що їх виготовляє компанія Leuco, мають велику зону перезагострення, що дає змогу перезагострювати їхні різці до 10 разів. Окрім того, геометрія самих різці адаптована спеціально для виробництва меблевих фасадів і високоякісних меблів. Такі зміни значно покращили якість різання, особливо у середньому шарі, а також на матеріалах великої товщини і зі складним для обробки поверхневим декоративним шаром.

Чистові фугувальні фрези DIAREX FinishJointer можна загострювати на усіх спеціалізованих верстатах зі стандартною технологією. Також виробник може постачати їх, враховуючи тип обладнання, – з симетричним і асиметричним розташуванням зубів.

DIAMAX LowNoise

У фрез цієї серії аеродинамічно оптимізована геометрія різального леза. Завдяки цьому вони встановлюють нові стандарти у сфері зниження шуму. Сприйняття такого дизайну як еталону шумового рівня виробниками обладнання свідчить про ефективність розробки.

Усі зміни стосуються нюансів конструкції і є дуже ефективними. Завдяки зміні конструкції пазухи для відведення стружки і задньої частини зуба, потік повітря оптимізований, що дає змогу уникнути турбулентності і значно зменшити рівень шуму – на 5 дБ (А) на неробочому ходу і 2 дБ (А) під час роботи.

ОНОВЛЕННЯ ФРЕЗ З ПОВНОЮ ВИСОТОЮ АЛМАЗНИХ РІЗЦІВ

Оновлені фрези призначені для двобічних верстатів прохідного типу і прифугування на них заготовок з меламіновим, паперовим, HPL, плівковим або шпоновим декоративним шаром. Від попередніх ці моделі відрізняє підвищена продуктивність, зменшені пазухи для відведення стружки, краща якість обробки та менший шум.

Повна висота алмазних різців – це зона загострення розміром 4 мм. Зазвичай у процесі загострення товщина шару, що його знімає абразивний круг, становить 0,35 мм. Якщо дотримуватися правил експлуатації, то такі фрези можна перезагострювати близько 11 разів, а це доволі великий термін експлуатації. Якщо ж при загостренні знімати шар меншої товщини, то, відповідно, термін експлуатації фрези стане ще тривалішим.

Найкориснішими такі алмазні фугувальні фрези стануть для тих, хто використовує високопродуктивні верстати і обробляє велику кількість заготовок, при цьому прагнучи покращити економічність виробництва. Окрім того, це стосується підприємств, де використовують матеріали із покриттям, яке важко піддається обробці, або технологію лазерного крайколичкування.

Льойко-Україна

Поширити статтю