Віконні тенденції 2024-го року

75 Views
Фото: WIŚNIOWSKI

Вибір вікон – це рішення на роки, тому, купуючи вікна, не варто піддаватися моді, а обирати функціональні та непідвладні часу рішення, а також адаптувати сучасні тенденції до власних очікувань.

Так рекомендують в компанії WIŚNIOWSKI, передає Польська асоціація вікон та дверей POID. Слід зазначити , що компанія WIŚNIOWSKI вже майже 35 років займається виготовленням гаражних воріт, вікон, дверей та парканів і минулоріч вже не вперше отримала відзнаку “Лідер столярного ринку” під час Польського національного форуму столярних виробів.

Познайомимо наших читачів із кількома віконними тенденціями, які виділили фахівці компанії. У 2024 році WIŚNIOWSKI пропонує зосередитися на турботі про навколишнє середовище, енергоефективності та практичних рішеннях. Не варто забувати і про сучасний дизайн, що підкреслює стиль будівлі, кажуть у компанії.

Мода на великі вікна

Велике скління та панорамні терасові вікна є стійкою тенденцією упродовж вже декількох років. Вони забезпечують чудове освітлення приміщень та сприятливо впливають на самопочуття мешканців. Щоб зрозуміти, про що йдеться, варто поглянути на алюмінієві вікна FUTURO від WIŚNIOWSKI, які можуть бути будь-якої форми, а крім того є надзвичайно міцними і стійкими до погодних умов. Поєднання алюмінієвих та ПВХ профілів в одній конструкції дає змогу досягти найкращої якості та функціональності при дотриманні економічного балансу.

Фото: WIŚNIOWSKI

Серед ПВХ вікон все більшої популярності набуває система терасних дверей HST, які замінюють традиційні балконні двері. Вона забезпечують комфортний перехід із приміщення на вулицю, особливо це комфортно для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями. Такі вікна-двері працюють ефективно і легко, а їх розміри дозволяють милуватися навколишнім у всій красі.

Фото: WIŚNIOWSKI

Візуальні тенденції

Правильно підібраний колір облицювання, в тому числі віконних рам, підкреслить естетику і характер будівлі. Вікна в стриманих тонах – білому, сірому або кремовому – завжди залишаються популярними. Вони елегантні і пасують до багатьох стилів.

Для будинків в сучасному стилі можна вибрати більш сміливі кольори вікон, наприклад, чорний, антрацит або золото. Також стало модним вибирати вікна, в яких рама має один колір ззовні, а інший – усередині, так званий біколор. Тут необхідно знайти виробника, який не обмежує замовника у плані вибору бажаних кольорів. Наприклад, компанія WIŚNIOWSKI пропонує своїм клієнтам більше ста кольорів, тому кожен може знайти щось для себе.

Фото: WIŚNIOWSKI

Крім кольорів, надзвичайно важливою є естетика виконання вікон, кажуть у компанії. Кутове з’єднання вікон за допомогою технології V-Perfect не тільки точне, але й естетично привабливе – цей елемент майже непомітний для ока і в той же час забезпечує герметичність вікна.

Термомодернізація – для тепла, для екології

На вікна припадає 30% тепловтрат будівлі. Тому при правильному виборі вони матимуть значний вплив на повсякденне життя як з точки зору комфорту та економії, так і з точки зору захисту навколишнього середовища.

Фото: WIŚNIOWSKI

Для прикладу, значення коефіцієнта передачі тепла у вікнах WIŚNIOWSKI PRIMO 82 становить 0,76 Вт/м²К, а для розсувних систем HST PRIMO SkymotionMax – від 0,69 Вт/м²К. Це означає тільки одне – в будинку з такими вікнами дійсно тепло, кажуть у компанії.

В цілях безпеки

Безпека користувачів і захист вікон від взлому завжди повинні бути пріоритетом при виборі вікон, наголошують у WIŚNIOWSKI. Своїм покупцям компанія пропонує систему захисних елементів, які запобігають проникненню через вікно як ззовні, так і зсередини. Вона також включає міцне, довговічне скління – у випадку вікон WIŚNIOWSKI потрійний склопакет доступний в стандартній комплектації. Високу якість і безпеку вікон WIŚNIOWSKI підтверджує сертифікат Quality Silver, виданий німецьким інститутом IFT Rosenheim.

Розумний” будинок

Фото: WIŚNIOWSKI

Сьогодні вже важко уявити собі будинок без інтелектуальної системи дистанційного керування за допомогою зручного додатку, кажуть у компанії, і, щоб йти в ногу з часом, пропонують систему smartCONNECTED – інтелектуальну та інтуїтивно зрозуміла систему для дистанційного керування будинкуом та майном. За допомогою додатку можна керувати побутовими приладами та перевіряти їхній стан з будь-якого місця. Система дозволяє дистанційно керувати, серед іншого, в’їзними воротами, гаражними воротами, дверима, вікнами, хвірткою або ролетами.

Поширити статтю