Опорядження: тенденції 2017 року

Виробники ЛФМ США виокремили цьогорічні тенденції в опорядженні деревини. Це насамперед те, що споживачі поступово відмовляються від використання нейтральних стриманих кольорів, до яких багато хто встиг звикнути, віддаючи перевагу екстремальним видам, які дадуть змогу в терасах, альтанкам та інших цікавих проектах демонструвати нові яскраві мотиви.

Тепер можна побачити кольори із обох кінців спектра – від темних всіх відтінків до світлих і, звичайно, консервативні відтінки сірого.

Простору для самовираження цьогоріч передбачається багато, але тенденції грунтуються на текстурованому фарбуванні і традиційних кольорах. Щоб бути в тренді, варто обирати крайні прояви темних і світлих кольорів з невеликим проміжком між ними. Проте слід попрощатися із ультраглянцевим облицюванням поверхні. Домовласники обирають напівматові стримані поверхні з меншим блиском.

Наразі темні та коричневі покриття мають попит на півночі, а червоні і коричневі змітають із магазинних полиць у преріях та гірських районах. У прибережних районах все ще популярні сірі, білі та бежеві відтінки.

Глянцеві поверхні поступаються позиціями

Глянцевий – просто глянцевий – це оздоблення, в якому клієнти розчаровуються. Блискучі глянцеві поверхні важко підтримувати у хорошому стані, особливо на відкритому повітрі, вони можуть дратувати. На відміну від глянцевої, на рівній матовій поверхні не залишаються відбитки пальців. Це може виглядати нудно, якщо опорядження виконано не належним чином, але зате воно природніше і є гарним вибором для балансування світла в зонах, які будуть вирізнятися на фотографіях.

Повернення природної текстури деревини

Сірі листяні породи були популярними останніми роками, і ця тенденція надалі актуальна. Використання дерев’яних терас популярне, як правило, від чотирьох до п’яти років, перш ніж з’являється щось інше. Це доцільно для зовнішніх підлогових покриттів, декорованих під європейський і французький білий дуб.

Але очевидно, що невдовзі розважливі домовласники почнуть повертатися до традиційної деревини без модних кольорів і крикливих ефектів. У 2016 році виробники знову зафіксували зацікавлення нейтральними тонами. Як сказав один клієнт: «Я не хочу змінювати все, коли сірий вийде з моди».

Важчі, оброблені вручну і контуровані деревні продукти стали дуже популярними, однак ця тенденція нині слабша у більшості регіонів, поступившись м’якшим ефектам білила, пошкрябаного дротяною щіткою, наприклад, у покриттях типу «білий дуб» та подібних матеріалах. Така деревина незвично стійка до нових тенденцій, на відміну від інших згаданих білих покриттів. Відновлена деревина завжди буде популярною, але це покриття ніколи не було справжнім лідером.

Сатиноване опорядження дерев’яних підлог

Сатин – це компроміс між матовою і глянцевою поверхнями, практичний відхід від повного глянцю, який потроху поступається позиціями. Таке опорядження, як правило, складається із приблизно 40% глянцю та 60% матовості і було найпопулярнішим минулого року.

Найкраще у цьому варіанті – можна бути упевненим, що такі покриття приваблять покупців, коли настане час продати будинок. Незважаючи на примхи мінливої моди на підлогові покриття, сатинове опорядження залишатиметься актуальним, що робить його особливо безпечним вибором для домовласників, які не хочуть через п’ять років змінювати покриття терас.dark-wood-flooring-632×348.png.jpg

Матове опорядження підлогових покриттів

Якщо раніше матові покриття сприймали як нудні і набридливі, то нині вони відіграють провідну роль у новітніх тенденціях домашнього декору. Незважаючи на те, що продавці та інвестори все ще тримаються до останнього за глянцеві і сатинові опоряджувальні покриття, тенденція до матовості вже на ранніх стадіях популярності. Найбільший успіх у неї попереду.

Кілька порад щодо опорядження

Забарвлені в темне тераси дуже ефективні для виокремлення контрастних яскравих білих поверхонь.

Пофарбовані у світлі відтінки тераси набувають популярності серед домовласників, які люблять світлі тони, але не хочуть метушитися з глянцевими покриттями. Нові красиві відтінки світлої деревини повністю трансформували сприйняття стилю. Світлі поверхні полегшують простір і особливо привабливі в зонах із насиченим кольором.

Незважаючи на те, що зараз попит на сіре опорядження поверхонь перебуває в режимі очікування, імовірно він відновить свої позиції через певний час. І хоча 2017 рік тяжіє до екстремальних кольорів, сіре покриття терас і фарби все ще мають попит, а виробники прогнозують, що це не зміниться у найближчому майбутньому. Такий нейтральний і заспокійливий колір був улюбленим дотепер, і, як очікується, він посяде перше місце впродовж наступних чотирьох-шести років. Для тих, хто задумується про продаж будинку протягом цього часу, сірий стане найкращим вибором.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь