Особливості системи продажу деревини на товарних біржах обговорили на Житомирщині

138 Views
Фото: Facebook Столичного лісового офісу ДП «Ліси України»

Про це повідомляє у Facebook Столичний лісовий офіс ДП «Ліси України».

Фото: Facebook Столичного лісового офісу ДП «Ліси України»

Як зазначається у дописі, на сьогодні необроблена деревина в Україні реалізується виключно на ліцензованих товарних біржах. За підсумками минулого року відкритий та прозорий ринок деревини забезпечив високі економічні показники галузі. Однак деякі аспекти його функціонування все ще потребують удосконалення.

Як йдеться у повідомленні, представники апарату та лісових офісів ДП «Ліси України» разом з представниками ДП «ЛІАЦ» та товарних бірж обговорили проблемні питання при формуванні лотів на місцях, контроль за виконанням аукціонних договорів, методи приймання та сортування лісоматеріалів та інші аспекти продажу необробленої деревини .

Фото: Facebook Столичного лісового офісу ДП «Ліси України»

Майданчиком для дискусій та напрацювання рішень стала філія «Городницьке лісове господарство» ДП «Ліси України». На прикладі ділянок суцільних лісосічних рубок Курчицького та Малоцвілянського лісництв учасники зустрічі оглянули виробничий процес заготівлі, трелювання, сортування та складування лісопродукції та предметно обговорили проблемні питання з урахуванням нових вимог при формуванні великих та малих лотів з продажу необробленої деревини.

«Зустрічі у такому форматі дозволяють безпосередньо на місці побачити, як відбувається заготівля деревини, які проблеми виникають при формуванні лотів, та спільно напрацювати дорожню карту дій для успішної реалізації деревини на біржових торгах», – закцентував директор Столичного лісового офісу Віктор Сахнюк.

Поширити статтю