На Рівненщині обговорили перші кроки реформи лісової галузі

79 Views
Фото: Рівненська ОДА

Початок впровадження реформи лісової галузі обговорили у Рівненській ОДА. У нараді взяли участь керівники лісогосподарських підприємств області, податкової служби та регіонального відділення Фонду держмайна.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

«Реформа кардинально змінює підходи до ведення лісового господарства. Для Рівненщини, де майже 40% території займають ліси, це суттєво. Наше завдання допомогти галузі адаптуватися до змін, а також зберегти доходи і збільшити відрахування в бюджет. Нагадаю, що 41% експорту – це продукція деревообробки, лісова галузь тут базова», – відзначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Як зазначено у повідомленні, під час зустрічі йшлося про зміни в оподаткуванні лісової галузі, створення умов для привабливих інвестиційних проєктів у лісовому секторі, залучення капіталу для модернізації інфраструктури та впровадження нових технологій, розробка стратегічних планів розвитку та підвищення виробничої потужності.

Також йшлося про забезпечення населення та закладів соціальної сфери паливними дровами. Віталій Коваль наголосив, що голови громад не повинні зволікати із закупівлею деревної сировини на потреби опалювального сезону 2023-2024.

Поширити статтю