Понад 32% експорту з Рівненщини – меблева та деревообробна продукція

316 Views
Фото: пресслужба Рівненської ОВА

Про це розповів під час Західноукраїнського Експортного Форуму начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Як повідомляє пресслужба Рівненської ОВА, під час представлення регіону Віталій Коваль розповів, що Рівненщина знайшла своє позиціонування – меблевої столиці.

«На сьогодні 32% експорту області – це меблева та деревообробна продукція з доданою вартістю. У нас потужно розвинена професійно-технічна освіта. Об’єднавши ці напрями, ми продовжуємо розвивати в області меблевий кластер», – акцентував очільник Рівненщини.

Також він наголосив, що сьогодні одне із завдань керівництва ОДА – створювати належні умови для розвитку бізнесу, доносити їм інформацію про можливості. «У нас традиційні зустрічі з підприємцями області проходять раз на місяць. Адже вони забезпечують економічний фронт, створюють нові робочі місця. А все це – основа експорту. Після перемоги ми повинні побудувати країну, яка буде економічним центром східної Європи», – підсумував Віталій Коваль.

Як йдеться у повідомленні, Західноукраїнський Експортний Форум – потужний захід, який обʼєднав понад 600 учасників зі всієї України та закордону, представників влади, бізнес-спільноти, експортерів, експертів. До участі у форумі долучилася делегація від Рівненщини на чолі з начальником Рівненської ОВА Віталієм Ковалем.

Під час заходу учасники спілкувалися про важливість експорту для України. В рамках панельних дискусій обговорили промисловий розвиток регіонів, логістику, нові угоди про вільну торгівлю тощо. Представники бізнесу презентували свою продукцію та бізнес-кейси. Також під час форуму представили інструменти підтримки експортерів на державному, регіональному рівні та від донорських організацій.

Поширити статтю