Робот для збивання каркасів меблів

122 Views
Фото: NC-R ADVANCED ROBOTICS

Автоматизація та роботизація промисловості є важливим аспектом деревообробної та меблевої галузей. Впровадження роботизованих технологій дає компаніям конкурентну перевагу на ринку. Автоматизація повторюваних, трудомістких виробничих процесів підвищує ефективність та якість роботи й усуває недоліки людської праці, адже точність усіх дій повторюється на 100%.

Роботизована система збивання каркасів меблів від компанії NC-R ADVANCED ROBOTICS є гнучкою, швидкою і простою. Робот для збивання каркасів меблів усуває трудомістку та складну роботу із пневматичним степлером. Роботизація робочого місця запобігає виробничому травматизму, забезпечує повну повторюваність продукції та підвищує продуктивність без необхідності залучення нового персоналу. Для роботи з цією роботизованою станцією не потрібен досвід в робототехніці або інженерії.

Сильною стороною роботизованої системи NC-R ADVANCED ROBOTICS для збивання меблевих каркасів є її гнучкість, кажуть у компанії-виробнику. Можливості забивання скоб безмежні, оскільки кожну скобу можна вільно й точно розташувати в будь-якому місці. Можливість одночасного використання 3 типів пневмостеплерів ще більше прискорює виробництво і підвищує універсальність станції. За бажанням можна обладнати робота свердлом для свердління отворів у вже зібраній рамі.

Фото: NC-R ADVANCED ROBOTICS

Роботизована станція складається з конвеєра, 6-осьового робота YASKAWA, обладнаного 3 пневмостеплерами з магазином приблизно на 2000 скоб, 4 модульних робочих станцій з похилими столами для полегшення завантаження і системи безпеки, яка складається з захисних огорож і захисної світлової завіси.

Згідно інформації виробника, роботизована станція має такі переваги:

  1. Точне збивання каркасів за складеною програмою – усунення помилок і коригувальні дії.

2. Покращене виробництво: усунення ручної роботи та автоматичне завантаження скоб, що дає змогу працівникам зосередитися на ефективному складанні рами.

3. Скорочений час виробничого циклу: робот працює з постійною, незмінною ефективністю протягом дня, що гарантує високу ефективність процесу.

4. Універсальність: система може працювати з меблями різних типів і розмірів.

5. Просте програмування: роботизована система дає змогу швидко встановити нову програму.

6. Можливість серійного виробництва та невеликих партій: легка зміна шаблонів (форм) на роботизованій станції гарантує швидке налаштування станції під поточні потреби виробництва.

За матеріалами NC-R ADVANCED ROBOTICS

Поширити статтю