20 українських меблевиробників представили зразки меблів для дому на цьогорічній виставці Meble Polska

67 Views
Фото: УАМ

Цьогорічна виставка Meble Polska стала справжнім феєрверком дизайнерських ідей та інновацій, зібравши під своїм дахом понад 250 учасників з різних куточків світу. Український національний стенд Furniture of Ukraine,  вразив відвідувачів багатством та глибиною українського меблевого дизайну.

Про це повідомляє Українська Асоціація Меблевиків (УАМ).

За інформацією асоціації, 20 українських меблевиробників, серед яких Promin, Pehotin, Ingvart, Mezey, Clever Production Group, Wood Industries, Vuyko, Sidi-M, Dubik-M, Wonder Wood, Mebli Studio, Marko Furniture, Woodnev, VGSM, M-Line, Cubus, Estella, Azzare, Меблевий парк та Tokar Wood, представили зразки меблів для дому, які свідчать про потужний потенціал та безперечний талант українських майстрів.

Зростання популярності українського меблевого дизайну на міжнародній арені стає все більш очевидним, кажуть в УАМ, а участь Furniture of Ukraine у міжнародних виставках, таких як Meble Polska, дає можливість українським брендам та продукції завойовувати нові ринки та знаходити вдячних покупців.

За інформацією УАМ, за 4 дні виставки Meble Polska український стенд відвідали близько 500 гостей з понад 20 країн світу, що свідчить про неабиякий інтерес до українських меблів. Проте Українська Асоціація Меблевиків не зупиняється на досягнутому і вже планує участь у таких значних подіях, як Grand design living в Лондоні, MOW в Бад-Зальцуфлені, Hospitality Tech Expo в Лондоні та London Build Expo.

Поширити статтю