Серія вебінарів “Сучасні технології для забезпечення сталого розвитку лісового сектору”

47 Views
Фото: FSC Україна

ГО “Лісові ініціативи і суспільство” та FSC Україна організовують серію з трьох вебінарів, спрямованих на висвітлення можливостей застосування сучасних технологій для забезпечення сталого розвитку лісового сектору України.

Тематика вебінарів стосуватиметься:

  1. Стратегій ефективного пошуку, моніторингу та аналізу даних із відкритих джерел.
  2. Автоматизації роботи з даними.
  3. Застосування штучного інтелекту (ШІ) для обробки неструктурованих даних (звітів, аудіо, відео тощо).

Перший вебінар на тему “Система ведення лісового господарства через призму відкритих даних: стратегії пошуку та аналітики” відбудеться 16 травня 2024 року (четвер). Початок о 16:00. Тривалість: 1,5 години. Ведучий: Євгеній Хань, менеджер CoC та цілісності FSC Україна.

Під час вебінару учасники дізнаються про різні джерела відкритих даних та іншої відкритої інформації, що може бути корисною для оцінки та моніторингу системи ведення лісового господарства, включаючи публічні реєстри, комерційні ІТ-інструменти, наукові дослідження, незалежні розслідування, ГІС інструменти та аналітичні звіти. Особливу увагу буде приділено важливості використання релевантних джерел інформації на стадії скринінгу, замість того, щоб спиратися виключно на наявну документацію. Учасники також дізнаються про різні способи використання отриманих даних, як-от аналіз та прогнозування майбутніх трендів, прийняття рішень та отримання важливої інформації за допомогою публічних запитів.

Вебінари відбуватимуться онлайн на платформі Zoom, посилання для доступу буде надіслано зареєстрованим учасникам.

Дати наступних вебінарів будуть оприлюднені за два тижні до початку кожного.

Вебінари будуть корисними для представників лісового сектора, НГО, науковців та інших зацікавлених сторін.

Реєстрація доступна за посиланням: https://forms.gle/ChyPjRgQG3peN6z57

FSC Україна

Поширити статтю