Тенденції ламінованих підлогових покриттів у 2023 році

290 Views
Фото: EPLF

Європейська асоціація ламінованих підлогових покриттів (EPLF) розповіла про  тенденції підлогових покриттів у 2023 році.

У моді залишається скандинавський стиль, а пріоритет покупці ламінованих підлогових покриттів надаватимуть натуральним кольорам, текстурам та матеріалам. Це свідчить про те, наскільки важливим став сталий розвиток для клієнтів, які прагнуть автентичності та довговічності.

З огляду на це, члени EPLF збираються вийти на ринок із новими оригінальними дизайнами і технологіями підлогових покриттів, які будуть відповідати очікуванням клієнтів.

У тренді – дуб

У EPLF зазначають, що виробники підлогових покриттів намагаються уникати холодних сірих тонів і грайливих декорів, які привертають увагу, оскільки споживачі не полюбляють їх у власних домівках  і вважають за краще, коли їх застосовують десь поза помешканням.

Отож, наступного року дизайн ламінованих підлогових покриттів залишиться дуже близьким до оригінальнього візерунку деревини з автентичними, світлими, приємними на вигляд та свіжими декорами, з природною матовою текстурою, а також тонкими прожилками, які створюють гармонійний вигляд. Відтінки світлого, натурального коричневого та вибіленого дуба будуть радувати око споживачів і створювати у домівці природню і теплу та затишну атмосферу.

За оцінками EPLF, фаворитом серед споживачів незалежно від того, чи йдеться про колір, чи про матеріал, є деревина необробленого дуба. Отож, європейські виробники ламінованих підлогових покриттів ставлять собі за мету створити більш спокійні та гармонійні декори від світлих, чистих природних тонів цієї породи до мускатно-коричневих . Однак деякі члени EPLF вже бачать перші сигнали та зацікавленість іншими породами деревини, окрім дуба. Отож, 2024 рік може піднести сюрпризи…

Фото: EPLF

Що стосується форматів, то візерунок “ялинка” продовжує залишатися популярним на ринку. Окрім того, ширші формати стають моднішими, оскільки вони допомагають створити більш спокійний вигляд в інтер’єрі.

Загалом сучасні тенденції відображають бажання споживачів створити вдома прихисток, де людина почуватиметься безпечно та захищено від зовнішньої агресії.

Інновації в «ДНК» ламінованої підлоги

Чи то зниження шуму, чи водонепроникність або екологічність, виробники ламінованих підлогових покриттів знаходяться в авангарді досліджень, спрямованих на забезпечення якості підлогових покриттів, адже це сильний аргумент, щоб переконати клієнтів придбати їхню продукцію.

EPLF зазначає, що її члени виробляють все більшу кількість водостійкої продукції, щоб задовольнити бажання клієнтів використовувати все більше деревини в тих приміщеннях, де раніше вони цього не робили.

Як повідомляє EPLF, сталий розвиток як ніколи раніше знаходиться в центрі уваги виробників ламінованих підлогових покриттів, адже це сприяє побудові економіки закритого типу. Тому зараз виробники ламінату зосереджені на постачанні автентичних, екологічно чистих, а також довговічних продуктів. Це відображено в кампанії EPLF Made With Wood, яка демонструє екологічні властивості ламінованих підлогових покриттів. Всі ці зусилля мають лише одну мету: продовжувати робити ламінат одним з найкращих продуктів на ринку, стверджують у EPLF.

За матеріалами EPLF

Поширити статтю