Тростянецькі лісівники відбудовують зруйноване окупантами

130 Views
Фото: Facebook Північного лісового офісу ДП «Ліси України»

Про це повідомляє Північний лісовий офіс ДП «Ліси України» у Facebook.

Як йдеться у дописі, з моменту звільнення Тростянця від окупації минув 1 рік і 1 місяць і місто поступово намагається відновити знищені російськими військовими об’єкти.

Повідомляється також, що усі, без винятку, структурні підрозділи філії «Тростянецьке лісове господарство» ДП «Ліси України» зазнали шкоди від рук окупантів. Сума завданих збитків склала близько 95 млн грн.

Але, попри труднощі під час воєнного стану, працівники підприємства мобілізували всі свої сили, щоб відбудувати зруйноване. Роботи із відновлення адміністративних приміщень почали проводити одночасно в усіх структурних підрозділах. Одразу після того, як завершили розчистку будівель та територій, приступили до відновлювально – ремонтних робіт.

Фото: Facebook Північного лісового офісу ДП «Ліси України»

Зазначається, що лісівники вже повністю відбудували приміщення Тростянецького та Литовського лісництв, офіс лісництв, гаражі автопарку, котельні, відбувається відновлення музею лісу. Наразі триває відновлення 2-х поверхової будівлі адміністративного приміщення автотранспортного цеху (АТЦ). Після закінчення ремонту там будуть розташовані основні приміщення апарату управління філії.

Фото: Facebook Північного лісового офісу ДП «Ліси України»

Директор філії «Тростянецьке лісове господарство» Віктор Зубко зазначив: «Паралельно працюємо над відновленням розбитої техніки, укомплектуванням філії необхідним інвентарем, оргтехнікою, меблями тощо. Адже все майно, яке було на підприємстві, було або розграбоване або розбите. Але я впевнений, що ми зможемо все відбудувати. З нами правда. За нами перемога!»

Поширити статтю