У Держлісагентстві відбулася зустріч із представником ЄС в Україні

190 Views
Фото: Держлісагентство

Голова Держлісагентства Віктор Смаль зустрівся із представником ЄС в Україні з питань сільського, лісового господарства та продовольства Крістіаном Хеллом та керівником проєкту EU IPRSA Джоном Міллнзом.

Про це повідомили у Держлісагентстві.

Головна тема, яку обговорювали, – поточний стан реформування лісової галузі. Особливу увагу учасники зустрічі приділили питанню реалізації Державної стратегії управління лісами України до 2035 року та етапам виконання операційного плану з її впровадження, оскільки цей документ є важливою складовою у забезпеченні сталого лісоуправління, інформують у Держлісагентстві.

Згідно повідомлення, під час зустрічі Віктор Смаль детально зупинився на наступних кроках трансформації галузі, фокусуючи увагу на розподілі функцій державного управління та цифровізації процесів контролю у секторі лісового господарства. Своєю чергою, представник ЄС запропонував вивчити досвід державного управління лісовим господарством, особливостями проведення рейдового інспектування та державного контролю в країнах Балтії та Польщі.

Також сторони окремо розглянули плани щодо відновлення співпраці в рамках проєкту ЄС Institutional and Policy Reform for Smallholder Agriculture (EU IPRSA), зокрема в контексті узгодження національного законодавства із законодавством ЄС, спільної роботи з ФАО по цьому компоненту, та обговорили поточну проблематику галузі і напрями, які потребують залучення міжнародної підтримки у короткостроковій перспективі (розмінування та відновлення територій, НІЛ).

Пан Хелл висловив готовність до спільної роботи та підтримки галузі з боку Представництва ЄС в Україні, йдеться у повідомленні. А Віктор Смаль зазначив: «Продовжуємо шлях реформ і трансформацій, вдячні європейським партнерам за позитивну оцінку вже виконаної роботи».

Поширити статтю