У Карпатському лісовому офісі – новий керівник

117 Views
Фото: Facebook ДП "Ліси України"

У Карпатському лісовому офісі ДП “Ліси України” призначено нового керівника – Ігоря Чебана.

Про це повідомило ДП “Ліси України” у Facebook.

Також повідомляється про заміну директорів філій та звільнення співробітників і керівника внутрішньої безпеки, які були відповідальними за Закарпатську область.

“У попередньої управлінської команди є об’єктивні досягнення, які не можна заперечувати. Уніфікований штат лісових господарств: наприклад, у Брустурянській філії директором скорочено понад 110 «мертвих душ», які виключно отримували зарплату. Значно активізувався процес оформлення речових прав на землю, який до того майже не рухався та створював умови для прихованої приватизації лісового фонду.

Водночас, є нагальна потреба більш жорстко протидіяти порушенням та зловживанням. Потрібен докорінний злам системи кругової поруки, яка на низовому рівні формувалася в лісгоспах десятиріччями. Це непростий шлях. Багато людей місцях звикли жити за старими правилами. Замінити їх всіх на нових неможливо. Тому керівнику важливо не зупинятися, діяти рішуче та не допускати помилок.

На рівні центрального апарату є політична воля на проведення реформи, детінізації та боротьби з корупцією. І ця воля не має послаблюватися на рівні регіональних офісів, філій, лісництв. Те саме стосується внутрішньої безпеки підприємства.

Бажаємо новій команді Карпатського лісового офісу успіхів. Очікуємо на результати”, – йдеться у дописі ДП “Ліси України”.

Поширити статтю