У компанії Dieffenbacher створять найдовший у світі прес для виробництва плит МДФ

Tags: 202 Views

Китайський завод з виробництва деревних плит Guangxi Lelin став замовником німецької компанії, що спеціалізується на виробництві систем пресування. Новий контракт передбачає будівництво преса безперервної дії довжиною 80 метрів. Таким чином в Dieffenbacher встановлять світовий рекорд і створять найдовший прес для виробництва деревних плит, який стане основним компонентом заводу з виробництва МДФ.

Президент Guangxi Lelin Вей Мінкуай зазначив: «Плануючи найбільший в світі завод з виробництва плит МДФ, ми були дуже раді, що Dieffenbacher знову стане нашим партнером по проекту … Ми дуже задоволені продуктивністю нашої лінії THDF [поставленої компанією в 2019 році], яка надає підтримку Dieffenbacher до, під час і після будівництва заводу. Вони повністю заслужили довіру».

Крім преса, німецький виробник буде постачати на завод інше обладнання – від грейдера до системи зберігання. Будівництво заводу планують почати в другому кварталі 2021 року в місті Чунцзуо на півдні Китаю, недалеко від в’єтнамської кордону. Пуск запланований на осінь 2021 року.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь