У Києві відбувся міжнародний форум високого рівня “United for nature. Agenda for Ukraine”

100 Views
Фото: Держлісагентство

Голова Держлісагентства Віктор Смаль взяв участь у міжнародному форумі високого рівня “United for nature. Agenda for Ukraine”, який зібрав українських урядовців, експертів та міжнародних партнерів України із багатьох країн.

На 5 пленарних сесіях учасники заходу обговорили основні виклики для України у процесі переговорів щодо вступу до ЄС у сфері кліматичної політики, вплив війни на довкілля та біорізноманіття, досягнення реформ у сфері лісової галузі, декарбонізації видобувної галузі та реформи екоінспекції, а також, питання фінансування реформ.

Віктор Смаль у своєму виступі презентував унікальний цифровий ланцюг прослідковуваності для українського ринку деревини.

“Розроблені та впроваджені компоненти ланцюга прослідковуваності (електронний лісорубний квиток, електронний сертифікат про походження деревини, електронна товаро-транспортна накладна із фотофіксацією) вже виділяють нас серед європейських країн. Подальше впровадження нових компонентів ланцюга дозволить створити найкраще рішення у світі для контролю за деревиною”, – зазначив Віктор Смаль.

Джерело: Держлісагентство

Поширити статтю