Українські меблевики продовжують нарощувати обсяг експорту

146 Views
Фото: УАМ

Про результати участі українських меблевиків у виставці Meble Polska 2023 розповіли у Українській Асоціації Меблевиків (УАМ).

Як зазначають в УАМ, Meble Polska – це щорічна міжнародна виставка меблів, яка проводиться у місті Познань в Польщі, і в якій українські меблеві компанії традиційно беруть участь.

Цьогоріч, повідомляє УАМ, у виставці Meble Polska взяли участь 250 меблевих брендів з 15 країн, серед яких 30 – з України у складі національного стенду та окремими експозиціями. З 21 по 24 лютого 2023 24 українські меблеві фабрики працювали у складі національного стенду Furniture of Ukraine, а саме: MIRT, MODERN, Metal land, Grade, Comfortmebli, IDEALL, Lion, Svit Mebliv, Sofro, Azzare, Neman, Roman, Cubus, Lado, StarWood, BJORN, BONSSO, DP MP Ukraine, Furniture Factory TTT, Green Sofa, BIS-M, TOKABO, Comforto та RONEL.

Фото: УАМ

В УАМ зауважують, що участь українських меблевиків у Meble Polska дала їм змогу продемонструвати свої новітні розробки та продукти на міжнародному рівні, а також провести більше 500 зустрічей з потенційними партнерами та поточними клієнтами з Данії, Нідерландів, Франції, Великобританії, Німеччини, Румунії, США, Канади, Чехії, Фінляндії та інших країн світу. Прямо на стенді було підписано декілька контрактів.

Фото: УАМ

Масштабну національну експозицію на площі 556 м2 було умебльовано новими колекціями спалень з масиву дубу та черешні, столами та стільцями з металу, масиву дубу, ясеня, горіха, HPL, ДСП та МДФ, м’якими меблями бюджетного та преміум сегментів, серійними кухнями, меблями для дитячих кімнат та віталень, а також були представлені вікна, двері та стінові панелі, повідомляють в УАМ. Особливу увагу викликала продукція, сертифікована FSC.

Спільну експозицію на виставці Meble Polska 2023 організувала команда Furniture of Ukraine Business Expo від Української Асоціації Меблевиків. Як зазначають в УАМ, організація роботи національного стенду в Познані стала можливою завдяки активному сприянню та підтримці Раді експортерів та інвесторів при МЗС України, Офісу розвитку підприємництва та експорту в Україні, Посольства України в Республіці Польща, Рівненській Державній Обласній Військовій Адміністрації, Київській Державній Обласній Військовій Адміністрації та Броварській Районній Військовій Адміністрації.

Партнерами та меценатами національного стенду стали Kronospan UA, Kleiberit Ukraine та Hafele. Юридичну підтримку національної експозиції забезпечувало Адвокатське бюро “Гончарук і партнери”. Логістичні партнери – Ріотранс та HN Logictics. Дизайн спільної експозиції розробив Дмитро Новіков, 3D-dізуалізацію стенду та підготовку роздаткового матеріалу учасників – Great Catalog. Забудову стенду здійснила меблева фабрика Аззаре, а одяг для волонтерів виготовила майстриня Марина Радигіна. 

Поширити статтю