Українські меблевики з’їздили з торгівельною місією до Великобританії

134 Views
Фото: УАМ

Українські меблевики у рамках торговельної місії успішно з’їздили до Великобританії, де приємно вразили тамтешніх представників бізнесу своїм професіоналізмом у веденні перемовин і вигідними пропозиціями.

Як інформує Українська Асоціація Меблевиків (УАМ), 25 квітня двері Посольства України  у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії відчинилися для представників бізнесу Лондона, які приїхали на зустрічі з власниками 20 українських меблевих фабрик.

Загальна кількість гостей (це були архітектори, дизайнери інтер’єрів, ресторатори та готельєри) в перший день перемовин склала 37 осіб. Серед відвідувачів близько третини були представниками української діаспори в Великобританії, які працюють в меблевому секторі. Як зазначають в УАМ, їх щиро здивував рівень портфоліо українських меблевиків. Загалом за 25 квітня було проведено більше 500 раундів переговорів щодо потенційної співпраці. Наступний день торговельної місії приніс ще  більше 500 зустрічей з 34 архітекторами і дизайнерами Лондона, власниками меблевих бутиків та девелоперів.

В особі українських меблевиків гості змогли побачити і постачальника, здатного закрити повний комплекс робіт від підлоги, до вікон і дверей до меблів, і джерело свіжого креативу, і виробника з унікальним продуктом, якого вони давно прагнули, але не могли знайти на ринку.

В УАМ відзначають, що поведінка деяких гостей була кардинально різною: одні, провівши переговори з 3-4 виробниками, призначали зустріч у себе в офісі чи на об’єкті і йшли з події. Інші ж, не встигнувши поспілкуватися з усіма меблевиками протягом першого дня, прийшли на другий, який повністю присвятили спілкуванню один за одним меблевиками з України.

27 квітня українські виробники меблів відвідали офіси та шоуруми Лондона, познайомились з архітекторами, дизайнерами та менеджерами, отримали рекомендації щодо виходу на ринок Великобританії та поради щодо смаків лондонської публіки.

Першим українці відвідали шоурум FCI London – це один із найбільших салонів сучасних меблів у Великій Британії, де представлені вироби найексклюзивнішої якості від світових дизайнерів.

Далі Оксана Донска, членкиня Правління УАМ та керівниця виставки FUBE разом із зацікавленими учасниками місії зустрілися із представницею виставки London Design Fair Оксаною Твердохлібовою. Вони обговорили можливі варіанти участі у виставці у вересні цього року для продовження просування українських меблів на ринку Великої Британії. Отримавши відповіді на числені питання та пропозиції підтримки від представниці виставки, подумки облаштувавши експозицію українських меблів на виставці та отримавши увагу більше ніж двадцятитисячної аудиторії дизайнерів інтер’єрів, делегація українських виробників відправилося до наступної локації – колективного виробництва (коворкінгу) Bloqs.

Також в УАМ зазначають, що окрім спільних візитів кожен учасник місії мав можливість зустрітися із власними контактами та відвідати цікаві шоуруми.

За матеріалами УАМ

Поширити статтю