В Acimall підвели підсумки роботи італійських постачальників у 2020 році

Опубліковані цифри за липень-вересень 2020 року відображають те, що відбувається в цьому ключовому сегменті італійського машинобудування.

Обсяги замовлень на постачання обладнання та інструментів для деревообробної та меблевої промисловості демонструють тенденцію до зростання, що вказує на часткове поліпшення економічної ситуації в порівнянні з попереднім кварталом, на який сильно вплинув локдаун. Виробнича система галузі визначила необхідні контрзаходи, які необхідно і далі реалізовувати в контексті, коли роль інструментів цифрової комунікації для підтримки бізнесу стає все вагомішою.

У Acimall відзначають, що ефективність цих інструментів прямо пропорційна навичкам, які є в кожної компанії, а також інвестицій, зроблених в цій області.

Вебінари і онлайн-демонстрації допомагають компаніям підтримувати ділові відносини на глобальних ринках, підтверджуючи перед клієнтами свою конкурентоспроможність. Цифрові інструменти також цінні на внутрішньому ринку.

Якщо подивитися на цифри, то у виробництві дерев’яних меблів кількість замовлень знизилася на 10,1% в порівнянні з третім кварталом 2019 року, що відповідає тенденції всієї галузі верстатобудування. Замовлення на внутрішньому ринку скоротилися на 32,3%, на відміну від більш стійкого міжнародного попиту, який знизився всього на 1%. Цю загальну тенденцію пом’якшує той факт, що замовлення виросли більш ніж на 40% в порівнянні з кризовими квітнем-червні 2020 року.

Щоквартальний огляд статистичної вибірки компаній, що проводиться Дослідницьким бюро Acimall, показує, що ціни на італійське деревообробне обладнання зросли з початку року на 0,6%.

Зниження виручки в третьому кварталі 2020 го в річному численні склало 9,5%, що є ще одним обнадійливим показником в порівнянні з -29,8% у попередньому кварталі. Згідно з дослідженням Acimall, 47% компаній вказують на позитивну виробничу тенденцію, 18% – на спад і 35% – на стабільність.

На думку 65% опитаних, зайнятість в галузі буде постійною, 29% – очікують скорочення і тільки 6% вважають, що вона може збільшитися.

Поширити статтю