Новий канал для просусвання продукції – сучасний, ефективний і… український

Tags: 156 Views

Ведення бізнесу в Україні – досить ризикована справа, оскільки значна частина угод укладається на принципах чесного слова. Як наслідок – підприємець нерідко опиняється в умовах, коли «щось пішло не так». Скажімо, забажав замовник придбати сотню-другу кубометрів деревини, а потім або передумав, або зрозумів, що переоцінив власні можливості і може заплатити лише за частину з них. А товар займає місце на складі. Та й пиломатеріали – не вино, з часом краще не стають. Навіть навпаки.

Або ж знайшов продавець партію товару за вкрай вигідною ціною – і вирішив купити «про запас». Бо ж завтра і курс долара підскочить, і нові мита з’являться, і послуги вантажоперевізників стануть дорожчими. Але ж купити – це лише півсправи. Тепер головне – продати.

Як наслідок, в умовах нашої непевної економіки з купою перемінних головний фактор успіху – швидкість. Хто першим зметикував, першим знайшов канали продажу – той і в дамках. І підприємці, які це розуміють, а головне – знають де шукати допомогу – завжди попереду від конкурентів. https://obyava.ua/ – один з таких інструментів для тих, хто прагне бути на крок попереду.

Це електронна дошка оголошень. Досить молода, але вже по праву оцінена малим та середнім бізнесом. Підтвердження тому – сотні і тисячі оголошень в кожній з рубрик. І знову приклад з першого абзацу – за запитом https://obyava.ua/ua/kategorija/743-derevo-pilomaterialy на цьому сайті знаходиться більш ніж 500 оголошень. При чому географія цих оголошень – вся Україна, а це значить, що їхні автори вже мають перевагу над конкурентами.

За рахунок чого? Відповідь проста: за рахунок розміщення оголошень на найсучаснішій платформі. Адже головна перевага OBYAVA – це її… молодість. Розробники принципово нової електронної дошки оголошень врахували всі недоліки інших схожих майданчиків, вивчили сотні відгуків і побажань користувачів подібних сервісів і перетворили ці знання на сучасний інструмент, який здатен допомогти всім відвідувачам: дрібному бізнесу, великому підприємству, сімейному магазину і мережі торгових точок, студенту і пенсіонеру… 

Якщо ми вас трішки заінтригували та переконали, то ви запитаєте приблизно так: “Добре, яка ціна питання?”. А ніяка, оголошенні на об’яві – безкоштовні! Ну погодьтеся, не варто нехтувати таким  новим каналом просування власної продукції. Тим більше, що цей канал свій, український.

Серед десятків тисяч оголошень кожен неодмінно знайде все, що йому потрібно – від вживаного одягу до об’єктів нерухомості. А якщо не знайде – завжди безкоштовно може розмістити власне оголошення. Точно, як той підприємець, якому терміново треба продати пиломатеріали 🙂 Кожен може за допомогою цієї дошки оголошень дати новий імпульс для розвитку своєї справи.

Отже, резюмуємо. Чим може знадобитись підприємцю, що працює у деревообробній галузі, розумна українська дошка оголошень https://obyava.ua/

По-перше, розміщуйте оголошення про свій товар. Та придивляйтесь до інших оголошень: часто-густо тут можна зустріти такі оголошення і такий пиломатеріал з цікавою ціною, який більше ніде не побачиш. Це пов’язано з тим, що цей сайт швидко полюбився українським підприємцям і виробникам, тому тут можна зустріти дуже цікаві пропозиціїї, так би мовити, від перших рук.

По-друге, вам може стати у нагоді рубрика https://obyava.ua/ua/kategorija/268-vakansii. Знайти кваліфікованого співробітника зараз складно, це відомо всім. Люди роз’їхалися хто у Польщу, а хто і далі. Тож пошук робітників зараз – це ціла мука. Але об’ява допоможе – розміщуйте свої вакансії та знаходьте своїх майбутніх робітників.

Поширити статтю