В Івано-Франківській, Закарпатській та Львівській областях висаджено 16,3 млн дерев

72 Views
Фото: Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства

Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства підбило підсумки висаджування дерев за рік у рамках екологічної ініціативи Президента України “Зелена країна”.

Як повідомляє Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства, в зоні відповідальності управління (Івано-Франківська, Закарпатська та Львівська області) висаджено 16,3 млн дерев. З них 11,8 млн дерев – у весняний період цього року, а 4,5 млн дерев висаджено восени.

Також в управлінні інформують, що за 2023 рік 14 млн нових сіянців висадили лісівники Карпатського лісового офісу ДП “Ліси України”, 2,3 млн сіянців – інші лісокористувачі (комунальні, військові, спеціалізовані агролісгоспи) та 4,4 тис. дерев  – національні природні парки.

Як зазначають в Західному міжрегіональному управлінні лісового та мисливського господарства, традиційно до садіння лісу та заходів з озеленення територій до лісівників активно долучилися представники органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, навчальних закладів, а також активна громадськість та молодь.

Під час заходів з озеленення територій органами місцевого самоврядування в межах населених пунктів  висаджено 23,4 тис дерев.

Зокрема, на Львівщині майбутні молоді ліси лісівники Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства та Карпатського лісового офісу висаджували спільно з ГО «Добро.Дій» та за підтримки Львівської обласної військової адміністрації та Львівської обласної ради.

Фото: Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства

Повідомляється, що 22 квітня у Міжнародний день Землі лісівники, представники органів влади, активна молодь та громадськість взяли участь у заходах екоініціативи благодійного фонду “Озеленення України” – Акції “1 мільйон дерев життя”, де всі разом на локації В’язівського лісництва філії “Львівське лісове господарство” ДП “Ліси України” на площі 0,5 га висадили близько 3 тис. сіянців, а 21 жовтня організована висадка дерев  проходила на ділянці Зіболківського лісництва філії “Львівське лісове господарство” ДП “Ліси України”, на якій  за допомогою спеціального обладнання учасники заходу за кілька годин  на площі 1 га  висадили близько  5,8 тис. сіянців.

Поширити статтю