Мобільна пилорама з акумуляторним живленням

96 Views
Фото: Wood-Mizer

Компанія Wood-Mizer представила на ринку першу в галузі мобільну пилораму з акумуляторним живленням. Опція живлення від акумуляторної батареї тепер доступна в популярній мобільній пилорамі Wood-Mizer LT15WIDE. Верстат забезпечує постійну, надійну та високу якість пиляння і водночас є безпечним для навколишнього середовища.

Пилорама Wood-Mizer LT15WIDE дає широкий вибір варіантів живлення – на газі, дизельному паливі та електриці. Власне, останнім доповненням до цих варіантів стало живлення від акумулятора. Як зазначають у компанії Wood-Mizer, 100% функцій пилорами працюють від літій-іонних акумуляторних батарей – передової технології, яку зараз широко застосовують зокрема в автомобільній промисловості. Окрім зменшення викидів діоксиду вуглецю, перевагами акумуляторів також є те, що вони зручні, легкі, безпечні та їх легко зберігати і заряджати.

Завдяки акумуляторній мобільній пилорамі LT15WIDE деревообробники можуть позбутися залежності від коливань цін на паливо, зменшити витрати і час, пов’язані з обслуговуванням двигуна, який працює на викопному паливі, а також отримати комфортніші умови праці, оскільки при роботі на мобільній пилорамі LT15WIDE з акумуляторним живленням рівень шуму і запаху є нижчим.

Маючи звичайну для цієї моделі потужність і здатність розпилювати колоди діаметром до 90 см, акумуляторна версія пилорами LT15WIDE оснащена додатковими технологічними вдосконаленнями, кажуть у Wood-Mizer.

Йдеться про запатентовану технологію Smart Feed, яка постійно контролює силу струму під час пиляння та прискорює або сповільнює швидкість подачі для оптимізації продуктивності пиляння. Пиляльна головка швидко і точно піднімає і опускає пиляльне полотно для наступного пропилу за допомогою сервоприводу. Бортовий комп’ютер містить 3 незалежні бібліотеки, в кожній із яких можна зберігати до 13 товщин дошки для створення індивідуальних програм розпилювання. Система вдосконаленого повернення пиляльної головки включає варіанти «bump return» (повернення пиляльної головки назад для випилювання окремої дошки) або «stack return» (який повертає головку і позиціонує пиляльне полотно для наступного пропилу, а розпиляні дошки залишаються на місці) залежно від вимог конкретного виробництва.

Суворі польові випробування в різних регіонах світу довели, що мобільна акумуляторна пилорама LT15WIDE залежно від породи деревини, умов пиляння і часу, проведеного в процесі розпилювання, може безперервно і стабільно працювати до восьми годин на шести акумуляторах. За словами деревообробників, які випробовували акумуляторну пилораму, коли рівень заряду акумуляторів знижувався, пилорама продовжувала працювати на максимальному рівні протягом восьми годин, не втрачаючи при цьому потужності та продуктивності. Крім того, завдяки технології Smart Feed пилорама автоматично підлаштовується до породи деревини, розміру колоди та стану пиляльного полотна, щоб забезпечити оптимальну швидкість подачі та загальну продуктивність.

Літій-іонні акумулятори для пилорами виготовлені за перевіреною технологією, яка використовується в автомобільній промисловості, та відповідають численним стандартам безпеки. Для цього батареї пройшли міжнародно визнані випробовування на відповідність вимогам цих стандартів.

Базова мобільна модель LT15WIDE з акумуляторним живленням стандаратно постачається з чотирма літій-іонними акумуляторами, але може працювати від п’яти або шести батарей. Кожна батарея важить приблизно 10 кг, має енергетичну ємність 1,4 кВт·год і 5-річну гарантію. Зарядна база на шість акумуляторів, що входить до комплекту, дозволяє заряджати всі чотири батареї менш ніж за чотири години, п’ять акумуляторів – менш ніж за п’ять годин, шість акумуляторів – менш ніж за шість годин, і сумісна зі стандартною однофазною (15 А) розеткою на 110 В.

Повідомляється також, що у США попередні замовлення приймаються з очікуваною доставкою навесні 2024 року.

За матеріалами Wood-Mizer

Поширити статтю