УЕБ презентує новий модуль аналітики за напрямком “Деревина”

58 Views
Фото ілюстраційне. Джерело: LIGA.net

У п’ятницю 8 грудня з 16 до 17 години в онлайн режимі команда Української енергетичної біржі продемонструє особливості функціонування та широкий асортимент можливостей нового модуля аналітики.

Про це повідомляє LIGA.net.

Як йдеться у повідомленні, цей сервіс став більш професійним, гнучким, функціональним та зручним у використанні.

УЕБ зазначає, що, скориставшись модулем аналітики, можна отримати інформацію про кількість проведених торгів за визначений період, кількість їх учасників, переможців, цінові тенденції, динаміку об’ємів продажів деревини по областях, про розподіл реалізації порід за областями та багато іншого. Також у сервісі відображаються місячні та тижневі індекси середньозважених цін на необроблену деревину та деревину дров’яну. 

“УЕБ намагається зробити торги деревиною максимально зручними та прозорими для їх учасників. Тому ми запровадили такі додаткові сервіси, як модуль аналітики та індекси середньозважених цін. Це є світовою практикою. Для зручності та ефективності використання дані сервіси спеціалісти УЕБ постійно вдосконалюють, надають їм більшої ефективності. Скористатися модулем аналітики та отримати необхідну інформацію може кожен охочий”, – наголосив заступник генерального директора ТОВ “УЕБ” Костянтин Шевчук.

Посилання для участі у презентації буде надіслано зареєстрованим учасникам за вказаними в анкеті контактними даними.

Форма реєстрації

Поширити статтю