В новому індустріальному парку на Івано-Франківщині оброблятимуть деревину

81 Views
Фото ілюстраційне. Джерело: Державна податкова служба України

До Реєстру індустріальних (промислових) парків внесено ще два парки – «ЕкоСтіл» на Дніпропетровщині та «ІСКРА» на Івано-Франківщині.

Відповідні рішення ухвалив Кабінет Міністрів України на засіданні 6 жовтня 2023 року, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Міністерства економіки України.

За інформацією Мінекономіки, обидва парки працюватимуть у переробній промисловості та створять загалом понад 1800 робочих місць.

Але, якщо індустріальний парк «ЕкоСтіл», що працюватиме у Дніпропетровській області, буде спеціалізуватися на виробництві продукції металургійного комплексу, металообробці, переробці відходів металургійного виробництва, будматеріалах, логістиці тощо, то серед напрямків роботи індустріального парку «ІСКРА», створення якого ініціювала Підгайчиківська сільрада (Коломийський район Івано-Франківської  області), будуть виробництво харчових продуктів, текстильне виробництво, оброблення деревини тощо.

Також, як повідомляють у Мінекономіки, на території парку «ІСКРА» зможуть працювати підприємства, які виготовляють вироби з деревини та корку, меблі, металеві вироби, машини та устаткування. Планується, що завдяки роботі парку буде створено приблизно 950 робочих місць.

Поширити статтю