Відбудеться вебінар “Деревина в контексті відбудови України: огляд стратегій та ініціатив”

159 Views
Фото ілюстраційне. З відкритих джерел

15 лютого 2024 року о 11:00 за київським часом FSC Україна в рамках виставки KyivBuild Ukraine 2024 організовує вебінар для представлення результатів першого в Україні комплексного дослідження планів відбудови в контексті Зеленого курсу ЄС та використання деревини.

Про це повідомляють в FSC Україна.

Як зазначають організатори вебінару, стала деревина має значний потенціал і перспективи у досягненні кліматичних цілей, зменшенні вуглецевого сліду та розвитку зеленого будівництва.

Метою заходу є:

– представлення ключових результатів дослідження щодо потенційної ролі деревини та дерев’яних будівельних матеріалів у процесі відбудови України;

– налагодження діалогу та партнерства між ключовими зацікавленими сторонами щодо використання сировини та матеріалів, що походять зі сталих джерел.

Під час вебінару учасники дізнаються про значення деревини у відбудові та вимоги міжнародних донорів, європейські тенденції зеленого будівництва та регулювання вуглецевого сліду, приклади використання деревини під час поточної відбудови в Україні, практичні кроки щодо збільшення частки деревини у майбутніх проєктах, можливості для виробників продукції та будматеріалів із деревини у контексті “зеленої” відбудови.

За інформацією організаторів, захід триватиме годину та буде цікавим для архітекторів, дизайнерів, девелоперів, екологів, виробників будматеріалів, представників асоціацій та місцевої влади.

Зареєструватися на вебінар можна за посиланням.

Поширити статтю