Відбулась Всеукраїнська меблева конференція FURNICON LVIV

116 Views
Фото: пресслужба ЛМР

У Львові відбулася велика меблева подія – Всеукраїнська меблева конференція FURNICON LVIV, приурочена до річниці діяльності Львівського меблевого кластеру. Більше 150 представників компаній деревообробної, меблевої, дверної галузей та влади зібралися разом, щоб обговорити інновації та шляхи розвитку меблевого бізнесу і галузі, а також поділитися знаннями та досвідом і завести нові знайомства.

Як розповідає пресслужба Львівської міської ради, у рамках FURNICON відбулась панельна дискусія щодо інноваційного освітнього проєкту «Школа мебляра: конструктор-дизайнер та оббивальник», який спільно реалізовує департамент економічного розвитку Львівської міської ради з Львівським меблевим кластером.

«Ми презентували реалізацію проєкту, розповіли про передумови його створення, плани щодо масштабування та ділились досвідом з учасниками конференції. Наш спільний проєкт викликав захоплення серед присутніх. Адже його мета – підсилення кадрового потенціалу підприємств та популяризація робітничих професій і ми стрімко разом рухаємось вперед», – розповіла Інна Свистун, директорка департаменту економічного розвитку ЛМР.

Також представниця «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» Наталія Табака та Олексій Кушнір, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», презентували актуальні грантові можливості для меблевих компаній і розповіли про успішні кейси попередніх грантових програм.

«Офлайн зустрічі в бізнесі – це не лише можливість обговорити актуальні питання та знайти спільні шляхи розв’язання проблем, але й важливий інструмент для встановлення довгострокових партнерських відносин та обміну цінним досвідом», – наголосив Володимир Патіс, президент Української Асоціації Меблевиків.

«Один рік – це не багато, але в умовах війни, то, мабуть, треба помножити на три. Та ми на правильному шляху. Коли більшість бізнесів закривалися, зливалися, емігрували – ми об’єдналися і народили нове дитя. За перший рік діяльності стартував інноваційний освітній проєкт «Школа мебляра: конструктор-дизайнер та оббивальник» – пишаюся цим. Так, це потребує багато особистого часу, але передавати досвід, навчати і зрощувати нові кадри також дуже важливо. Ми даємо цю можливість і тішимося, що маємо результати. Дякую всім партнерам за співпрацю. Дякую ЗСУ за можливість підтримувати та розвивати економіку нашого міста», – наголосив Андрій Манджала, виконавчий директор Львівського меблевого кластеру.

В рамках другого дня Всеукраїнської конференції FURNICON, учасники відвідали 4 меблевих компанії – WoWin, Brand Roomio, Varenycia Group та Меблевий парк.

Всеукраїнську меблеву конференцію FURNICON LVIV організували Українська Асоціація Меблевиків, Львівський меблевий кластер та департамент економічного розвитку Львівської міської ради. Проєкт «Школа мебляра» реалізовується за підтримки Державного департаменту Посольства США в Україні U.S. Embassy Kyiv Ukraine.

Поширити статтю