Віктор Смаль: “Посилюємо роботу прифронтових лісгоспів Донеччини та Харківщини, підпорядкованих Держлісагентству”

62 Views
Фото: Facebook Віктора Смаля

Про посилення роботи прифронтових лісгоспів Донеччини та Харківщини, які знаходяться у підпорядкуванні Державного агентства лісових ресурсів України голова Держлісагентства Віктор Смаль повідомив у Facebook.

Він зазначив, що ситуація у господарствах об’єктивно складна. Велика частина лісових масивів замінована та гостро бракує кадрів і водночас є велика потреба у забезпеченні місцевого населення і військових частин дровами. Також зростає запит на деревину для будівництва фортифікацій.

“Допомога надходить з лісових господарств по всій країні, але й у прифронтових підприємств також є можливість мобілізувати додаткові ресурси для збільшення поставок”, – написав голова Держлісагентства.

Також Віктор Смаль поінформував, що позаминулого місяця у лісгоспах Донеччини проведені перевірки щодо окремих питань діяльності.

“Ухвалено рішення замінити керівників лісгоспів. Комусь це може не подобатися, хтось намагається цьому перешкоджати, ховатися від звільнень на лікарняних, але сьогодні як ніколи на місцях потрібен вмотивований та ефективний менеджмент. Ситуацію на Донеччині тримаємо на контролі. Всі кадрові рішення будуть доведені до кінця”, – повідомив очільник Держлісагентства.

Поширити статтю