Віктор Смаль: “У близькому майбутньому контроль за логістичними операціями буде значно посилено”

127 Views
Фото: Facebook Віктора Смаля

Т.в.о. Голови Держлісагентства Віктор Смаль на Житомирщині перевірив, як працюють лісові патрулі, створені в міжрегіональних управліннях лісового та мисливського господарства по всій країні.

Про це повідомив сам Віктор Смаль у дописі в Facebook.

“На Житомирщині перевірив, як працюють лісові патрулі, створені за моїм дорученням в міжрегіональних управліннях лісового та мисливського господарства по всій країні”, написав очільник Держлісагентства.

За його словами, рейдові бригади були створені з метою посилення охорони лісових масивів та контролю за переміщенням деревини. За потреби до складу рейдових бригад також залучаються представники лісових офісів ДП “Ліси України”, Державної екологічної інспекції України, представники правоохоронних органів.

Фото: Facebook Віктора Смаля

У чому перевага робота рейдових бригад саме у такому форматі? “Все дуже просто, – пояснив Віктор Смаль. – Патрулювання лісів за участю фахівців Міжрегіональних управлінь охоплює території всіх лісокористувачів регіону, який контролює конкретний територіальний орган Державне агентство лісових ресурсів України”.

За словами Віктора Смаля у зоні уваги лісових патрулів є незаконні рубки, браконьєрство, знищення чи пошкодження лісових культур, забруднення та засмічення лісів, дотримання правил пожежної безпеки в лісах.

Фото: Facebook Віктора Смаля

“У близькому майбутньому контроль за логістичними операціями буде значно посилено. Дана поїздка остаточно довела правильність тих цифрових інструментів, які розробляються у Держлісагентстві прямо зараз. 100% лісовозів будуть обладані GPS-трекерами і будуть легко відслідковуватися на єдиній мапі в режимі реального часу. Це стосується і державних машин, і транспорту підрядних оганізацій.

Всі лісовози, які будуть їхати до лісу, матимуть електронний наряд, який міститиме інформацію про те, з якою задачею їде конкретна машина, номер лісорубного квитка та координати ділянки. Всі е-ТТН (електронні товаро-транспортні накладні) будуть містити фотографії конкретної партії вантажу. Всі бирки будуть списуватися в режимі реального часу одразу після їх внесення у е-ТТН. Кожна е-ТТН буде містити GPS-мітку із місцем, де вона була створена, та мітку із часом, коли це сталося. Якщо лісовоз почне рух із лісосіки без цих міток місця і часу – система повідомить про це оператора і даний лісовоз одразу потрапить під особливий нагляд. Упровадження цих цифрових засобів докорінно змінить саму ідею за контролем руху деревини”, – повідомив Віктор Смаль.

Поширити статтю