Підвищення ефективності для великих обсягів виробництва: з високопродуктивною лінією hl 1 для розкрою плит IMA Schelling пропонує вражаючу концепцію для крупносерійного меблевого виробництва, яка дає змогу обробляти до 6 тис. деталей за зміну партіями по 1 шт.
Хороші концепції розкрою роблять значний внесок в економічний успіх меблевого виробництва. Завдяки потужним матеріало- та ресурсозберігаючим верстатам і лініям для розкрою, IMA Schelling Group пропонує ідеальне рішення для будь-якої виробничої стратегії та класу продуктивності, від стандартного до високопродуктивного розкрою.
IMA Schelling розробила концепцію лінії hl 1 для обробки до 6 тис. деталей за зміну. В лінії верстат для повздовжнього розкрою, який призначений для отримання смуг із необробленої плити, поєднується із торцювальним верстатом, який виготовляє із смуг окремі деталі. «Це саме по собі не є чимось новим, але є кілька додаткових факторів, які в сумі дають значне підвищення продуктивності», – пояснює Девід Шеллінг, продакт-менеджер обладнання для розкрою IMA Schelling.
Підвищена швидкість, перевірена технологія
На відміну від рішень, які раніше були представлені на ринку, в hl 1 збільшуються не оброблювальні блоки, а компоненти, які подаються. Смуги плит подаються до торцювального верстата незалежно одна від одної чотирма лініями і їхній розкрій здійснюється одночасно. Таким чином, кожні 12 секунд можна виготовляти чотири деталі за допомогою лише одного оброблювального блоку. Це не тільки знижує витрати на електроенергію та інструмент, але й значно полегшує обслуговування.
Гнучке модульне рішення
«Як модульне рішення, hl 1 надає нашим клієнтам високий ступінь гнучкості, – підкреслює Шеллінг. – Таким чином, залежно від виробничої стратегії та наявної виробничої площі, ми можемо задовольнити будь-які вимоги наших клієнтів».
Для цього ділянку за верстатом повздовжнього розкрою можна обладнати амортизаційною доріжкою або стрічковим амортизатором. Також не має значення, як будуть передаються смуги плит до торцювального верстата – за допомогою навантажувального порталу чи за допомогою робота.
Торцювальний верстат можна спроєктувати з трьома або чотирма лініями різної ширини залежно від номенклатури деталей. Розташування пиляльних ліній відносно одна одної також є гнучким: в одну лінію, під кутом, підковою або навіть на двох рівнях одна над одною. Заготовки, які потребують повторного розкрою, направляються назад до торцювального верстата вертикально, що економить площу. У проєктах з продуктивністю до 3 тис. деталей за зміну, виготовлення смуг і деталей також може виконуватися на одній пиляльній лінії.
Нова пропозиція для високої продуктивності
IMA Schelling надихнули відгуки, отримані після практичного використання рішення hl 1.
«Ми виявили, що в цьому класі продуктивності немає відповідних концепцій. У минулому багато клієнтів, якщо у них було місце, задовольнялися кількома установками з нижчим класом продуктивності. Але ми вирішили, що має бути кращий спосіб, – розповідає Шеллінг, – Завдяки високопродуктивній лінії hl 1 для розкрою за розміром наші клієнти тепер мають можливість зробити свій автоматизований виробничий процес ще більш ефективним».
Перші виробничі лінії вже вводяться в експлуатацію. Додаткові моделі машин також вже замовлені і на даний час фахівці IMA Schelling їх готують.
За матеріалами IMA Schelling