Виставка “Деревообробка 2024” – вже завтра

23 Views

Вже завтра розпочнеться міжнародна спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості “Деревообробка”. Коротко розповімо, що ж можна буде побачити цікавого на цьогорічному заході.

Як інформують організатори події, участь у виставці візьме компанія “Біонік-Хаус” – виробник якісної української продукції для покриття деревини. На стенді компанії можна буде ознайомитися із асортиментом її продукції, отримати кваліфіковану консультацію та примірники засобів, замовити стенди та викраски, а також познайомитись з керівництвом компанії та домовитись про умови співпраці.

Фото: Facebook виставки “Деревообробка”

Також під час виставки “Деревообробка” відвідувачі матимуть унікальну можливість відвідати презентацію продукції “ADLER” від “Лівінг Вуд Україна”.

Компанія “ADLER” виробляє фарби, лаки та засоби захисту деревини для теслярів, столярів та виробників меблів, вікон, дверей та паркетних підлог виключно на заводі у Шваці у Тіролі. 10% обороту компанія щорічно спрямовує на розробку нових, покращених продуктів та інноваційних технологій. Понад дві третини з приблизно 10 000 найменувань виробляються на водорозчинній основі. Таким чином “ADLER” уникає використання розчинників та вносить важливий внесок у захист навколишнього середовища та клімату.

Своєю чергою компанія “Лівінг Вуд Україна” повідомляє, що обирає для своїх клієнтів найкращі фарби, лаки та герметики, а її команда постійно вдосконалює свою майстерність в нанесені фарб, у виборі кольорів, має пристрасть до роботи з деревом та пишається вибором продуктів, які підкреслюють природну красу деревини.

Фото: Facebook виставки “Деревообробка”

Holzner – ще одна компанія-виробник екологічних лакофарбових матеріалів, яка буде представлена на “Деревообробці 2024”. Вона пропонує український продукт, створений у тісній співпраці з німецькими партнерами BSF GERMANY. Об’єднавши найкращу сировину, європейські технології та останні інновації, технологи на сучасному обладнанні створили високотехнологічну лінійку професійних продуктів. В лінійці Holzner представлено серії лаків для підлоги, для сходів, для декору та меблів, для вуличного декору, для комерційних приміщень, для мінеральних поверхонь. Для компанії важливо, щоб ті, хто працюють з її продуктами, і ті, хто будуть користуватись дерев’яними поверхнями, захищеними її продуктами, були в безпеці. А також вона підтримує міжнародний напрямок руху в бік екологічних рішень, тому всі продукти бренду Holzner виготовлені на водній основі, не містять летючих органічних речовин та не впливають шкідливо на здоров’я людини.

Візьме участь у виставці і ТОВ “АВАНГАРД КЛФ” – офіційний представник ТМ “KLEIBERIT” (Німеччина). Компанія запропонує відвідувачам клейові матеріали (ПВА, ЄВА, ПУР, дисперсії ПУР) для меблевого та деревообробного виробництв й інших галузей, захисну плівку “Ve-Ge” (Туреччина) для віконного профілю, ПЕТФ плівку для захисту пресів і лакофарбову продукцію “Herlac” (Німеччина), “Sylac” (Греція), “SIVAM” та “Sigmar Vernici” (Італія).

“Деревообробка 2024” стане також прекрасною нагодою для знайомства із обладнанням Felder Group, яка у своєму асортименті має понад 200 верстатів. Одним із верстатів, що будуть представлені на виставці, є Felder K 700 S. Унікальні технологічні рішення та комфорт експлуатації найвищого класу – саме ці якості форматно-розкрійного верстату з рухомим столом K 700 S від Felder завойовують прихильність деревообробників у всьому світі, кажуть у компанії.

Група компаній “Моторімпекс” представить на виставці передові гідравлічні та пневматичні рішення для підвищення продуктивності підприємства. На відвідувачів чекають широкий вибір комплектуючих для гідравлічних та пневматичних систем, а також консультації від кваліфікованих інженерів компанії, які нададуть найкращі рішення для кожного окремого випадку.

Фото: Facebook виставки “Деревообробка”

Фірма Le.Ko Sp.z o.o. (Польща) презентуватиме на виставці “Деревообробка 2024” нову серію високопродуктивних камер для сушіння європіддонів та палетної заготовки, що апробовані на європейському та українському ринках. Виготовлення обладнання для сушіння дубових пиломатеріалів та ламелі підлогових покриттів постійно знаходиться у фокусі виробничої програми компанії.

Компанія Станкотехсервіс , яка спеціалізується на постачанні, сервісному обслуговуванні деревообробного обладнання, інструменту та комплектуючих від провідних світових виробників, презентуватиме QCM China, обладнання для обробки масивної деревини (дископильні, стругальні, шипорізні, шліфувальні верстати), Furnimate Taiwan, обладнання для поздовжнього зрощення деревини, і Chuntech Taiwan, деревообробний інструмент, а також MSS Сhina (рельєфно-шліфувальні, крайкошліфувальні верстати, обладнання для шліфування грунтів, ручні шліфовальні верстати).

Як завжди, серед учасників “Деревообробки 2024″ і компанія “М Групп”, яка спеціалізується на інструменті, зокрема, є офіційним представником в Україні компанії Freud.

ТОВ “Гармонія-Технофільтр” пропонуватиме відвідувачам фільтрувальні рукави для рукавних фільтрів будь-яких розмірів та конфігурації із застосуванням різної арматури до них та кишенькові фільтри на припливну вентиляцію різних класів фільтрації. У компанії є 4 виробничих ліній, зовнішній та внутрішній контроль якості, більше 15 років досвіду у виготовленні фільтрувальних рукавів для рукавних фільтрів будь-яких розмірів та конфігурації.

Фото: Facebook виставки “Деревообробка”

ТОВ “Захід-Техно” представить спеціалізоване обладнання відомих брендів для лісозаготівельних робіт, зокрема KRPAN (Cловенія), IRUM (Румунія), LKT (Словаччина) та SOLIS (Індія). Також компанія надає послуги з доопрацювання та адаптації вибраного обладнання до специфічних умов роботи в українських лісах, зокрема дообладнання тракторів захисними елементами та додатковими механізмами (лебідками та іншим).

Серед учасників виставки “Деревообробка” і ТОВ “ФорТех – Лісова Техніка”. Компанія постачає в Україну техніку та обладнання для механізованої заготівлі деревини і подрібнення деревини на тріску, а також комплектуючі та запасні частини. Серед її асортименту мобільні та стаціонарні подрібнювачі деревини Europe Chippers (Нідерланди) та BRUKS (Швеція), харвестери та форвардери TERRI (Швеція), процесори для обрізання сучків і розкряжування HYPRO (Швеція), лісовозні причепи та крани-маніпулятори FTG Källefall (Швеція-Литва), харвестерні агрегати SP-Maskiner (Швеція), валочні грейфери GMT (Нідерланди) та JAK (Фінляндія), ланцюги та гусениці на колеса для різних машин і інші комплектуючі для техніки.

ТОВ “ХСМ -Лісові машини”, яка є українським дилером провідного німецького виробника лісових машин компанії HSM Hohenloher Spezial-Maschinenbau GmbH &amp, запропонує трелювальні трактори, форвардери, комбіновані машини, харвестери та спеціальні машини.

Ще одна компанія, яка займається лісовою технікою, ТОВ “ЛІСОВА ТЕХНІКА”, здійснює підбір, продаж, сервіс нової та вживаної техніки, такої як лісогосподарські трактори LKT, причепи з маніпуляторами HYDROFAST, лебідки, канатні системи MAXWALD, обладнання для переробки деревини на дрова та тріску PEZZOLATO, торцювання пакетів та колод PRINZ, маркувальна продукція SOPPEC та техніка для різання та корчування дерев WESTTECH.

Звичайно, це -далеко неповний перелік всього того, що буде на виставці “Деревообробка 2024”. Нагадаємо, що у рамках виставки відбудуться ще дві важливі галузеві події – V Всеукраїнський лісопромисловий форум та велика панельна дискусія “Технології будівництва з деревини – нові європейські стандарти для відбудови України”.

Поширити статтю