Wood industry UA: Принципи формування стартових цін на деревину мають бути публічними і прозорими

58 Views
Фото: Facebook Wood industry UA

Представники платформи економічного розвитку Wood industry UA взяли участь у «Діалогах із бізнесом», які провела ГС «Асоціація деревообробних підприємств України» спільно з ДП «Ліси України».

Учасниками розмови на тему: «Сегмент дрова ПВ: плани на 1 квартал 2024 року» стали представники деревообробної індустрії, ДП «Ліси України», ТОВ «Українська універсальна біржа», профільних громадських організацій.

Під час онлайн-обговорень йшлося, зокрема, про доступність сировини, підготовку до аукціонів першого кварталу 2024 року, голландські аукціони. Тим часом експерт платформи Wood industry UA, керівник логістики та закупівель ТОВ «Кроноспан УА» Сергій Сметюх актуалізував питання публічності і порозорості механізму ціноутворення на сировину:

«Бізнес хоче зрозуміти, як формуються ціни, яким документом це унормовано, хто ухвалює рішення, – пояснив Сергій Сметюх. – Нам важливо знати як працює механізм ціноутворення на сировину, щоб закласти його в наші затрати і спланувати виробництво. А сьогодні ми не знаємо, які лоти будуть відображатися, у яких обсягах продаватиметься деревина, за якими цінами. Тобто є багато невідомих. Також хотів би закцентувати увагу на голландських аукціонах. Це справді дієвий механізм, який допомагає регулювати ринок. І ми вдячні за його використання. Однак і тут важливо розуміти формування стартової ціни».

Джерело: Facebook Wood industry UA

Поширити статтю