Юрій Болоховець: “Напрацьовуємо подальші кроки співпраці з ЄС”

186 Views
Фото: Facebook Юрія Болоховця

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець разом з міністром захисту довкілля та природних ресурсів України Русланом Стрільцем обговорили хід реформи лісового господарства з єврокомісаром з питань навколишнього середовища, океанів та рибальства Віргініюсом Сінкявічусом.

Про це голова Держлісагентва повідомив у Facebook.

У дописі Юрій Болоховець зазначив, що коли у вересні Кабінет Міністрів України прийняв Постанову щодо реформування галузі, одним із перших, хто підтримав це рішення, був єврокомісар Віргініюс Сінкявічюс. Тоді він зауважив, що “немає поганого часу для хороших реформ”.

“Реформа лісового господарства — це те, що давно очікувала від нас Єврокомісія. Тільки коли ми відійшли від пострадянської моделі господарювання, нас почали сприймати як повноцінних партнерів, – написав голова Держлісагентства Юрій Болоховець. – Сьогодні ми разом з міністром Міндовкілля Русланом Стрільцем поділилися першими результатами реформування лісового господарства. Більш детально пройшлися по темах прозорості обліку деревини, системі виявлення та моніторингу пожеж, а також виконанню програми Президента “Зелена країна”. Показали єврокомісару житомирський насіннєво-селекційний комплекс, який ми відкрили на 7 місяць війни”.

Також Юрій Болоховець повідомив, що незабаром анонсує будівництво нових комплексів із вирощування сіянців із закритою кореневою системою.

“Напрацьовуємо подальші кроки співпраці з ЄС. Однозначно можу сказати, ми рухаємося в правильному напрямку”, – підсумував голова Держлісагентства.

Поширити статтю