Запас дров – рекордний

135 Views
Фото ілюстраційне. З відкритих джерел

Підприємства Державного агентства лісових ресурсів України створили рекордний запас дров.

Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці Голова Держлісагентства Юрій Болоховець.

Він зазначив, що на 1 грудня на складах підприємств Держлісагентства зберігається понад 260 тис. м3 паливної деревини і що її запаси створені по всій Україні.

Юрій Болоховець також повідомив, що за підсумками останнього тижня заготівля тримається на рекордних позначках і значно перевищує реалізацію. Загалом у грудні передбачена заготівля 314 тис. м3 дров.

Очільник Держлісагентства зазначив, що продовжуються поставки дров в східні та південні прифронтові райони, зокрема великий осяг палива передається нашим військовим.

Проте, за словами Юрія Болоховця, ситуація в українській енергетиці дуже напружена і не можна виключати найгірші сценарії. “Але дровами країна забезпечена. Лісівники цього року доклали максимум зусиль, щоб українці були з теплом”,- зауважив він у дописі.

Нагадаємо, що нещодавно Кабінет Міністрів України постановою  від 25 листопада 2022 р. № 1339 “Про внесення зміни у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 р. № 1424” заборонив експорт паливної деревини. Під заборону експорту потрапила дров’яна деревина у вигляді колод, полін, сучків, хмизу, гілок, тріски або стружки деревної.

Поширити статтю