21 березня – Міжнародний день лісів

46 Views
Фото: FAO

У 2012 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 21 березня Міжнародним днем ​​лісів. З того часу цей день кожного року є чудовою нагодою, щоб привернути увагу до важливості лісів.

Варто відзначити, що Міжнародний день лісів щороку має іншу тему. Цьогоріч це ліси та інновації.

Як зазначають у FAO, інновації розкривають давні таємниці лісів – глибоко приховані під корою дерев ефективні рішення. Хімічний склад дерев дає змогу використовувати їх способами,про які раніше ніхто навіть уявлення не мав. Пластик тепер можна замінити біорозкладними альтернативними матеріалами, отриманими із деревини. Нові рішення, які базуються на деревині, роблять можливою заміну графіту і рідкоземельних металів у батарейках, дають змогу створити нові сталі волокна, щоб допомогти змінити індустрію моди.

За допомогою технологій постійно розробляються нові сталі матеріали із деревини, від тих, які допомагають у лікуванні людей до тих, які створюють простір для життя та роботи, одночасно поглинаючи при цьому вуглець.

Інновації у сфері дронів змінюють способи управління лісами та їх захисту, допомагаючи виявляти пожежі та боротися з ними, при цьому зберігаючи біорізноманіття та захищаючи вразливі екосистеми. Ліси – це нові рішення задля покращення світу, кажуть у FAO.

Джерело: FAO
Поширити статтю