60 років «Фельдеру»: від комбінованих верстатів до обладнання повного циклу

60 років тому Йохан Фельдер разом з дружиною Гертрудою заснували компанію «Felder» у своїй майстерні в будинку батьків. Цілеспрямована компанія з традиційними цінностями й інноваційними концепціями, що завжди випереджають час, від фахівця з комбінованих верстатів розвинулася до постачальника повного циклу для майстерень і великих промислових виробництв.

Вже третє покоління родини Felder приєдналося до компанії «FELDER GROUP» і на нинішній день налічує близько 550 працівників у головному офісі в місті Hall in Tirol, а також 250 офісів продажів і сервісних центром у 72 країнах по всьому світу.

Нині компанія є одним із провідних світових постачальників деревообробного обладнання.

Наша продукція завжди відповідає найвищим стандартам якості й вимогам сучасності. Ми її постійно модернізумо, в одному з наших інженерних центрів і шоу-румі постійно перевіряємо і систематично аналізуємо потреби, забезпечуючи найкращу конфігурацію замовлених клієнтом опцій. Наші клієнти, моделюючи виробничий процес, можуть власноруч протестувати кілька конфігурацій верстатів. Таким чином ми гарантуємо клієнтам ідеальне рішення на індивідуальний запит.

Якість продукції визначає клієнтський успіх, тому ми завжди готові співпрацювати і прислухатися до думки деревообробників. Така тісна співпраця дає нам змогу враховувати думки і вимоги кінцевих користувачів при розробці нового покоління верстатів, забезпечуючи конкурентоспроможність продукції клієнтів на ринку.

Наше кредо:

ми пропонуємо Вам

саме той верстат, який необхідний

для вирішення всіх поставлених завдань!

Деревообробне обладнання компанія «FELDER» розробляє і виробляє винятково в австрійському місті Hall in Tirol. Наші вироби мають високу якість виготовлення і тішуть своїх власників багато десятиліть. Оскільки ми є машинобудівним заводом, то маємо можливість запропонувати Вам верстат індивідуальної комплектації для вирішення будь-якого завдання, що постало перед Вами. Завдяки численним постійним клієнтам по всьому світу завод «Felder KG» по праву вважається лідером в галузі деревообробного машинобудування.

Felder: обладнання від Професіоналів –

лідерів ринку машинобудування

для Професіоналів –

лідерів ринку виробництва меблів!

У нашій лінійці продукції Ви знайдете весь спектр обладнання для виробництва столярних виробів і корпусних меблів. Ми маємо широкий вибір верстатів для роботи з штучними матеріалами.

Ми пропонуємо:

  • повний комплект обладнання для роботи з деревиною, плитними (ДСП/MDF), а також штучними матеріалами;
  • понад 150 видів верстатів (від класичних до верстатів з ЧПК), понад 900 комплектацій, понад 5000 найменувань аксесуарів і супутньої продукції;
  • десятки верстатів щомісяця на складі в Україні (асортимент постійно оновлюється);
  • мережу філій з демонстраційними зразками верстатів по всій Україні;
  • сервісну службу: штат фахових інженерів з великим досвідом роботи;
  • чудові умови сервісу: власні системи діагностики, розширена гарантія на продукцію, лояльне фінансування за рахунок власної фінансової служби і партнерських програм з європейськими банками.

На ринку весь час з’являються нові матеріали, обробка яких повинна бути високоякісною, забирати мінімум часу і приносити максимальний прибуток. Щоб випереджувати час, треба бути в тренді: ми розробляємо нашу продукцію з урахуванням розвитку різних галузей промисловості та інвестицій в нові технології. Незалежно від того, як розвиватиметься ринок, ми – «Felder Group» – будемо там попереду!

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь