Асоціація деревообробних підприємств України прийняла участь у зустрічі з огляду Open Foris

28 Views
Фото: ГС "АДПУ"

Асоціація деревообробних підприємств України прийняла участь у зустрічі з огляду Open Foris – з особливим акцентом на Open Foris Arena (програмне рішення) та з огляду підходів до проведення НІЛ/ДЗЗ-Інвентаризації в Україні. 

Організатором зустрічі був керівник проєкт SFI в Україні  Фолькер Зассе.

Серед учасників зустрічі були присутні: ДАЛРУ, іноземні та українські експерти, науковці та інші організації та об’єднання. АДПУ представляв  Олександр Шевчук – експерт, член асоціації, директор ТОВ «Лісова Платформа». 

Під час зустрічі були презентовані результати сумісної роботи НІЛ України з проектом SFI  з проведення НІЛ/ДЗЗ-Інвентаризації в Україні. 

Результатом проведення НІЛ/ДЗЗ-Інвентаризації, будуть аналітичні дані, які з  оцінки потенційних потреб та інтересів  у лісовому секторі України з дослідження перспектив постачання деревини, мають зацікавити широке коло неурядових організацій та їх об’єднань, для підготовки рішення про створення чи розвиток деревообробного бізнесу, та для застосування в своїй діяльності.

Представлено також серію інструментів Open Foris. Особлива увагу було приділено новій платформі Open Foris Arena, висвітлено  її технічні можливості та варіанти практичного застосування для зберігання та обробки даних, зібраних під час польових  інвентаризацій.

Це може бути цікавим рішенням для обчислення результатів НІЛ та статистичного аналізу для України.

ГС “АДПУ”

Поширити статтю