Безшумні пилки із стружковивідною сходинкою

211 Views

Дискові пилки «SuperSilent» отримали чималу кількість нагород завдяки інноваційній системі відведення стружки, безшумності роботи й значному ресурсу.

В чому особливість цих пилок? По-перше, при розпилюванні утворюється лише стружка, а не тріска.

По-друге, усі пилки «SuperSilent» працюють із використанням принципу «Cutting 2.0». На практиці це означає, що компанії «АКЕ», розробнику цих пилок, вдалося обійти один із основних принципів пиляння – відведення стружки від різального елемента (зуба) у пазуху перед зубом. Пилка «SuperSilent» має в своєму корпусі злегка  ступінчастий край «ChipBelt» – своєрідну  стружковивідну сходинку. Відразу після розпилювання стружка викидається до цього «ChipBelt», залишаючи таким чином достатній зазор для точно ріжучих алмазних наконечників. «Chipbelt» направляє стружку на обидва боки під зубом. У такий спосіб вдалося унеможливити потрапляння стружки на наступний зуб, що спричиняло багаторазове подрібнення стружки й, відповідно, високе зношування різальних елементів.

Окрім того, тепер стружка розпрямляється вже за межами інструмента. Результатом стало відчутне зниження рівня шуму при роботі пилки, значне збільшення її ресурсу й суттєве поліпшення якості пропилу.

За допомогою дискових циркулярних пилок «SuperSilent» можна розпилювати всі види деревних матеріалів, таких як ДСП, MDF або фанеру, навіть якщо вони мають покриття. Компанія «АКЕ» запевняє, що це універсальний ефективний інструмент, який забезпечує легке розпилювання матеріалів.

Більш того, вдосконалена геометрія зубів під назвою MicroGeo® значно підвищує безпеку роботи. Травми зводяться до мінімуму завдяки роботі майже без відскоків.

Зуби з алмазними наконечниками забезпечують також значно більший термін служби інструменту. Тому затрати на одну операцію розкрою будуть низькими. Окрім того,  дискову циркулярну пилку «SuperSilent» можна повторно заточити двічі.

Особливу увагу компанія «АКЕ» звертає на зменшення рівня шуму при роботі пилками «SuperSilent». Вона запевняє, що він такий же, як і при роботі порохотяга. Рівень шуму знизився на 20 дБ – це на 75% менше, ніж шум від середньостатистичної дискової циркулярної пилки. Інтенсивність звуку  вдалося зменшити до 99%.

Розглянемо кілька пилок серії «SuperSilent». Пилка «SuperSilent» діаметром 350 мм дає змогу без проблем обробляти великогабаритні плити. Окрім того, вона краще надається для вусування завдяки збільшенню максимальної висоти пропилу порівняно з діаметром 303 мм. «SuperSilent» діаметром 350 мм можна загострити двічі, як і пилку діаметром 303 мм.

Пилка «SuperSilent» діаметром 303 мм призначена для універсального використання на вертикальних форматних верстатах. Клієнт отримує чистовий розкрій плити разом із низькою шумністю пилки та економію засобів завдяки нижчим витратам електроенергії, меншій ширині пропилу й більшому ресурсу пилки.

Перевагами пилки  «Solution 2.0» для чистового розкрою є чистий рівний різ, значно знижений рівень шуму й економічність. «Solution 2.0» працює в середньому на 30% довше, ніж стандартні форматні пилки. Рівень шуму становить усього 80 дБ. Ширина пропилу зменшена на 25% порівняно зі стандартними форматними пилками.

За матеріалами AKE

Поширити статтю