Кінцева фреза для нестингу Fibonacci Z4+4: натхненно природою

61 Views
Фото: LEUCO

Нова кінцева фреза Fibonacci Z4+4 від LEUCO – це новинка на ринку інструменту для розкрою плит методом нестингу.

Розробляючи її, компанія LEUCO використала ефективну концепцію, засновану на математично визначених структурах зі світу природи (принцип Фібоначчі). Інженери компанії розробили новий тип конструкції інструменту, надійно та ефективно розмістивши чотири ряди алмазних різців разом із стружковими пазухами в корпусі фрези діаметром всього 12 мм. Така конструкція дає змогу фрезі досягати високих швидкостей подачі та чудових результатів різання, залишаючись при цьому міцною і стабільною, і, навіть зі збільшеною кількістю ріжучих кромок, плавно працювати та споживати менше електроенергії.

Ще однією перевагою цих невеликих фрез для нестингу є те, що вони дають значно меншу кількість відходів, тобто набагато краще використовують матеріал. За інформацією виробника, кінцева фреза Z4+4 поєднує в собі переваги мінімального розміру з максимальною ріжучою здатністю.

Висока швидкість подачі, низький рівень вібрації і більша кількість різців

Інноваційна конструкція лінійки кінцевих фрез LEUCO Fibonacci Z4+4 для нестингу – чотири ряди ріжучих кромок з алмазними напайками, розміщені в обмеженому просторі діаметром всього 12 мм – дає змогу інструменту працювати надійно та плавно. Чотири різці працюють безперервно в кожній точці заготовки.

Як вже говорилося вище, компанія LEUCO використала принцип Фібоначчі, заснований на високофункціональних формах, які зустрічаються у природі, щоб оптимально розташувати різці на вузькому корпусі інструменту.

Фото: LEUCO

Завдяки додатковій кількості різців і їх ефективному розташуванню, фреза Z4+4 здатна досягати найвищих на сьогодні швидкостей подачі – на 25% більше порівняно з інструментом з трьома різцями – кінцевою фрезою для нестингу Z3+3.

Фреза Z4+4 завдовжки 23 мм при частоті обертання 18 тис. об/хв може досягати швидкості подачі від 17 до 22 м/хв при обробці ДСП з покриттям або без. При частоті обертання 24 тис. об/хв швидкість подачі фрези Z4+4 зростає до 22-28 м/хв.

Універсальність і енергоефективність

Нова лінійка інструментів LEUCO для нестингу, виготовлених за принципом Фібоначчі, передбачає фрези Z4+4 діаметром 12 і 16 мм і ½” з довжиною ріжучої частини 23 і 28 мм. За індивідуальним замовленням LEUCO також може запропонувати інструменти з довжиною ріжучої частини від 19 до 45 мм.

За інформацією виробника, кінцева фреза для нестингу Z4+4, виготовленна за принципом Фібоначчі, потребує на 15% менше електроенергії, ніж інші інструменти з такою ж кількістю різців. Крім того, спеціальне розташування різців за принципом Фібоначчі робить корпус фрези міцнішим, а сам інструмент менш схильним до поломок.

Також використання принципу Фібоначчі запобігає виникненню перерізів. Це значно покращує якість різу порівняно зі звичайними інструментами для розкрою. Оптимальна конфігурація різців мінімізує вібрацію і дає змогу інструменту працювати плавніше. Простір, отриманий завдяки ефективній конструкції інструменту, компанія LEUCO використовує різними способами, в тому числі для посилення кріплення основного різця. Це також дає змогу інструменту справлятися зі складними ситуаціями.

Всі ці властивості роблять кінцеву фрезу для нестингу Fibonacci Z4+4 найкращою у своєму сегменті, з гордістю стверджує виробник.

За матеріалами LEUCO

Поширити статтю