BoConcept жертвує ще 2 млн DKK на відбудову України

103 Views
Фото: BoConcept

Данська меблева компанія BoConcept продовжує підтримувати український народ, вчергове роблячи благодійний внесок на суму 2 млн DKK на відбудову регіону.

Про це повідомила сама компанія BoConcept у пресрелізі.

Попередій благодійний внесок компанії у розмірі 1,5 млн DKK був призначений на реконструкцію житлового будинку в столиці України, щоб допомогти мешканцям налагодити своє життя. Будівля загальною площею понад 3660 м2 раніше була домом для 115 осіб. Завдяки цій пожертві сім’ї можуть сподіватися на повернення додому вже цієї весни, заначають у BoConcept.

“На знак солідарності з міжнародними санкціями ми призупинили наші оптові продажі в Росію 10 березня 2022 року. Згодом ми були змушені продовжити торгівлю з нашою російською франшизою, оскільки не було законних підстав для розірвання контракту, – йдеться у офіційному повідомленні компанії BoConcept. – Тому ми зобов’язалися пожертвувати Україні 100% прибутку від російської франшизи”.

Пожертвувані 2 млн DKK – це прибуток, отриманий з 1 жовтня по 31 грудня 2022 року, який передадуть до Фонду відбудови через фандрейзингову платформу UNITED24, яка є основним місцем збору коштів для України. Платформа UNITED24, заснована Президентом України Володимиром Зеленським, має на меті забезпечити ефективний і прозорий розподіл пожертвувань. Кошти перераховуються на офіційні рахунки Національного банку України і ними розпоряджаються уповноважені міністерства.

Загальна сума благодійних внесків, зроблених BoConcept через UNITED24 у 2022 році, склала 3,5 млн DKK .

Поширити статтю