Будівництво з деревини – новий тренд економіки України

48 Views
Фото: Facebook Wood Industry UA

Координатор платформи Wood Industry UA Юрій Дюг взяв участь у панельній дискусії щодо перспектив модульного будівництва, яка відбувалася в рамках Українського будівельного конгресу.

Про це повідомили на сторінці платформи Wood Industry UA у Facebook.

Як нагадує Wood Industry UA, цей захід є майданчиком для діалогу, обміну ідеями між владою, архітекторами, будівельниками, виробниками будівельних матеріалів, громадським сектором та іншими учасниками галузі. Тож під час події відбувалися обговорення виступи та презентації експертів із різних напрямків.

Учасниками панельної дискусії «Модульні будинки: майбутнє сталого та швидкого будівництва» стали засновник студії ОММ, співвласник компанії Module House Юрій Мотиєнко, віце-президент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати Тарас Демкура, комерційний директор компанії Ecopan Олександр Щуцький, власник девелоперської компанії HutJet Сергій Самусєв та координатор платформи Wood Industry UA Юрій Дюг.

«Будівництво з деревини – не тимчасовий, а постійний світовий тренд. І в останні роки він поширюється в Україні. Наприклад, в структурі продажів компанії «Кроноспан», яка є великим світовим виробником плитних матеріалів з деревини, будівництво з деревини – один із потужних напрямів. І рано чи пізно він мав почати розвиватися в нас. Адже увесь світ розуміє, що будинки з деревини – це, швидко, екологічно, комфортно і вигідно. Тож сьогодні в Україні компаній, які займаються цим напрямом, стає більше. А щоб стимулювати виробника і робити його конкурентним, потрібна відповідна державницька політика», – прокоментував Юрій Дюг.

Поширити статтю