Для великосерійного меблевого виробництва

Tags: 145 Views
Фото: AXYZ

Компанія AXYZ представила новий фрезерний верстат із ЧПК WOODWORKER для швидкого і легкого великосерійного виробництва меблів, у тому числі корпусних.

Як йдеться у повідомленні, компанія-виробник доклала значних зусиль для розробки цього обладнання, яке поєднує в собі потужність, універсальність і точність, щоб задовольнити потреби професіоналів деревообробної галузі. AXYZ впевнена, що WOODWORKER зробить революцію в галузі, забезпечуючи виняткову продуктивність і трансформуючи виробничі процеси.

Завдяки індивідуальній конфігурації верстата та низці спеціально розроблених опцій, WOODWORKER пропонує меблярам чистий та ефективний виробничий процес. На обладнанні можна обробляти всі найпоширеніші розміри листів тих матеріалів, які використовують в деревообробці. Висока гнучкість  обладнання дає змогу  легко використовувати його з такими аксесуарами, як вакуумні присоски або пристрій з поворотною віссю, що підвищує продуктивність і точність обробки.

Оснащений потужними серводвигунами із системою прямого приводу, WOODWORKER забезпечує хорошу продуктивність, високу швидкість різання та бездоганну якість обробки широкого спектру типів деревинних матеріалів, які використовують в галузі. Він чудово справляється навіть з продуктами на основі фенолів, такими як HPL-панелі.

Фото: AXYZ

WOODWORKER пропонує на вибір кілька конфігурацій шпинделя HSD потужністю 5, 10 або 15 к.с., що дає змогу користувачам адаптувати верстат до своїх конкретних виробничих вимог. Крім того, до конфігурації з кількома головками можна додати 9-позиційний свердлильний блок для швидшої та продуктивнішої роботи.

Завдяки 7-, 10-, 14- або 21-позиційним автоматичним пристроям для зміни інструменту WOODWORKER забезпечує швидку та ефективну заміну інструменту, мінімізуючи час простою та максимізуючи продуктивність.

Фрезерувальний верстат оснащений потужною системою збору пилу, доповненою великим пилозбірником, високопродуктивним колектором і системою керування шлангами. Ця комплексна система ефективно збирає як велику стружку, так і дрібний пил, підтримуючи чисте та безпечне робоче середовище.

Опційно WOODWORKER можна доповнити автоматичним принтером етикеток AXYZ (ALP), який спрощує ідентифікацію деталей під час остаточного складання. Це інтегроване рішення впорядковує операції та підвищує загальну ефективність.

Також опційно для обробки складних деталей, коли є потреба обертати їх на 360°, WOODWORKER можна обладнати пристроєм з поворотною віссю. Ця функція розширює можливості фрезерного верстата і дає змогу виготовляти складні та точні деталі.

За матеріалами AXYZ

Поширити статтю