У Польщі відбудеться Польсько-український лісопромисловий форум

Tags: 172 Views
Фото: DREMA

11 вересня 2023 року в Познані (Польща) відбудеться Х Конгрес деревообробної промисловості KOOPDREW 2023. Темою події стануть можливості та загрози для лісової та деревообробної галузей у найближчі роки. В рамках заходу також пройде Польсько-український лісопромисловий форум.

Як повідомляють організатори заходу, для Польщі українські деревообробні підприємства завжди відігравали значну роль як один із ключових економічних партнерів.

Трагічна війна в Україні завдає багато втрат і проблем для деревообробної та лісової галузей. Безперечно, це надзвичайно складний період, який є викликом як для українських, так і для міжнародних підприємців, які працюють у цій сфері. 

Нинішня ситуація в Україні призводить до скорочення виробництва, транспорту та торгівлі. Це не тільки впливає на товаропотік, але й спричиняє логістичні, правові та економічні труднощі. У контексті цих викликів є потреба у ретельному аналізі впливу війни на український лісопромисловий сектор та на іноземних партнерів, таких як Польща.

Дуже важливо відслідковувати поточну ситуацію та прогнозувати майбутні сценарії для лісового сектору в Україні, зазначають організатори KOOPDREW 2023.  Це включає в себе розуміння впливу війни на ланцюжок поставок, ціни на пиломатеріали та загальні ринкові умови. Безсумнівно, також є потреба у визначенні можливих сфер підтримки та можливостей співпраці, які можуть сприяти стабілізації та відбудові українського лісового сектору після закінчення конфлікту.

Будь-які дії в цьому питанні мають бути спрямовані на захист комерційних інтересів усіх сторін, довгострокову стабілізацію та допомогу у відновленні нормальної економіки України. У міжнародному контексті це питання також стає частиною більшого дискурсу про мир, співпрацю та відбудову в регіоні.

Повідомляється, що від України участь у заході візьмуть представники УЕБ, ДП “Ліси України”, українських деревообробних асоціацій тощо.

Також у рамках KOOPDREW 2023 розглядатиметься низка інших актуальних питань для деревообробної галузі, зокрема Індустрія 4.0 як можливість для розвитку деревообробних компаній. На учасників заходу чекають доповіді щодо сучасних методів продажу деревини та методів вимірювання, тенденції механізації у фінських лісопромислових компаніях, ефективної роботизації та її можливостей. Також розглядатиметься лісове господарство та деревообробна промисловість, перспективи та прогнози, зокрема поточна ситуація та перспективи деревообробної та меблевої промисловості в Польщі. Не обійдуть увагою учасники і зовнішні фактори, такі як зміни споживчих тенденцій, екологічні норми (особливо Європейського Союзу), технологічні інновації та глобальні виклики, пов’язані зі сталим управлінням природними ресурсами. 

Поширити статтю