Для виготовлення піддонів

Фото: BizeA Sp. z o.o.

Виставка DREMA ще не розпочалася, але її організатори вже оголосили 10 компаній, які отримали нагороду Золота медаль DREMA 2023 за інноваційні рішення для деревообробки та меблевого виробництва, які, на думку журі премії, зададуть тенденції в галузі на найближчі роки.

Однією із таких інновацій, яка отримала Золоту медаль DREMA 2023, стала універсальна машина для збивання піддонів Callisto 4 від компанії BizeA.

Процес збивання піддонів здійснюється на двох змінних формах. Це забезпечує високу гнучкість виробництва, адже на машині можна збивати одночасно різні піддони як стандартного розміру, так і нетипові. 

Поки рухомий міст переміщує і ущільнює елементи на одній формі, елементи наступного піддону розміщуються на іншій. Матеріал навантажується і забирається вручну. Для обслуговування Callisto 4 потребує одного або двох операторів.

Машина оснащена вісьмома надійними цвяхозабивачами BIZON, спеціально пристосованими для роботи на Callisto 4 (руків’я, магазин цвяхів JUMBO з індикатором їх наявності). 

Час переналагодження обладнання становить лише 15 хвилин. Машина замінює роботу 2 робітників і дає змогу одночасно збивати піддони і нижні частини наступного піддону (лижі).

Поширити статтю