ДП “Ліси України” переходить на безготівковий розрахунок в філіях

108 Views
Фото: Facebook Юрія Болоховця

Оплатити дрова в філіях ДП “Ліси України” можна, приклавши банківську картку до смартфону з функцією терміналу.

Про це повідомив генеральний директор ДП “Ліси України” Юрій Болоховець у Facebook.

“Ми переходимо на безготівковий розрахунок в філіях. Це ще один крок, щоб зменшити корупційні ризики, отримувати виключно офіційні прибутки та сплачувати податки державі. Як було раніше? Людина приходила в лісгосп, оплачувала дрова готівкою, не забирала чек. Цей чек, насправді, далеко не завжди виписувався. Гроші йшли комусь в кишеню. Тепер такого не буде. Або оплата через смартфон на місці у філії, або через рахунок в банку. Залишаємо каси тільки в декількох десятках лісництв, які знаходяться у віддалених регіонах, де складно знайти термінал або відділення банку”, – написав Юрій Болоховець.

За словами керівника ДП “Ліси України”, зараз філії держпідприємства впроваджують в роботу смартфони з функцією терміналу. Також на них встановлюється мобільний додаток Єдиної державної системи обліку деревини. Як поінформував Юрій Болоховець, заготовлена деревина не лише одразу реєструватиметься в ЕОД, також буде здійснюватися фотофіксація партій деревини, завантажених на автомобіль.

Окрім того, смартфони оснащені GPS-трекерами. А це значить, що директор філії може бачити, наприклад, чи дійсно майстер лісу робив обхід. “Можливість бачити місцезнаходження працівника особливо важлива у воєнний час. Тим більше це актуально для прифронтових територій”, – зауважив у своєму дописі генеральний директор ДП “Ліси України”.

Поширити статтю