«Кроноспан Україна» планує розвивати співпрацю з польськимим меблевиками та деревообробниками

139 Views
Фото: Facebook Кроноспан Рівне

Компанія «Кроноспан Рівне» взяла участь у польсько-українському бізнес-форумі у контексті перспектив відбудови України. Захід організував Центр стратегічних досліджень Варшавського інституту підприємництва в рамках проєкту «Польський сервіс відбудови України» та Рівненська ОДА.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці компанії «Кроноспан Рівне».

Як йдеться у повідомленні, учасниками форуму стали представники обласної влади, потужних підприємств, які працюють на Рівненщині в різних галузях, експертів із питань інвестицій. У рамках заходу презентували потенціал економічної польсько-української співпраці, інструменти її підтримки та найкращі практики.

Як зазначають у компанії, Кроноспан працює в Україні вже 19 років і є одним із найбільших виробників плитних матеріалів. Кромпанія зацікавлена у співпраці з польським бізнесом. Мова йде, зокрема, про меблевиків та підприємства, які виготовляють модульні будинки. Компанія готова посприяти у локалізації таких підприємств в індустріальному парку на Рівненщині.

Як йдеться у повідомленні компанії, Кроноспан представлений у багатьох країнах. У тому числі у Польщі.

«До речі, саме там виробництво компанії є одним із ключових у кластеризації польської меблевої промисловості. Логічно, що в Україні теж був такий план. І він крок за кроком втілюється в життя, – зазначив у виступі речник компанії «Кроноспан Рівне» Юрій Дюг. – Війна не зупинила інвестиційні плани компанії в Рівному. Так, у період воєнного стану була здана перша виробнича лінія ДСП, яка тепер повноцінно працює, залежно від ринкових умов, завершуються налаштування роботи лінії OSB. І, власне, на цьому робота в напрямі залучення інвестицій не завершується, бо в співпраці з владою вдалося відкрити перший приватний індустріальний парк. Тут є площі для залучення резидентів, які, власне, займаються меблевим бізнесом, виготовляють будівельні конструкції, модульні будинки».

Поширити статтю