ДП «Ліси України» пропонує новий сервіс для українських та європейських експортерів

98 Views
Фото: Facebook ДП «Ліси України»

В умовах профіцитного ринку ДП «Ліси України» запроваджує нові інструменти стимулювання попиту. Держпідприємство вперше запропонувало клієнтам сервіс з митного оформлення (замитнення) та завантаження експортної продукції, зокрема, дров промислового використання.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці ДП «Ліси України».

Саме ситуація з реалізацією цього виду дров наразі є найбільш складною, йдеться у повідомленні. З виставленого на торги четвертого кварталу обсягу (Поліський лісовий офіс ДП «Ліси України») було викуплено лише близько 10%.

Як кажуть у ДП «Ліси України», новий сервіс дозволив підприємству залучити покупців-нерезидентів. У результаті успішно реалізовані 3 тис. м3 дров, стартова ціна в процесі аукціону навіть зросла.

Активізація співпраці з європейськими клієнтами забезпечує виконання запланованого рівня надходжень до державного та місцевих бюджетів, збільшує приплив валюти в країну, йдеться у повідомленні ДП «Ліси України». Нова послуга також сприяє більшій прозорості експортних операцій із дровами промислового використання.

Водночас у держпідприємстві кажуть, що експортні поставки не впливають на забезпечення ресурсом українських підприємств. Ресурсу більше ніж достатньо, затверджені ліміти на дрова промислового використання переробниками не вибираються. Окрім того, послуга не стосується дров непромислового використання, які продаються за соціальними цінами населенню.

Поширити статтю