ДП «Ліси України» запускають пілотний проєкт зі створення кадрового резерву

182 Views
Фото: Facebook Юрія Болоховця

Керівні посади через конкурс: ДП «Ліси України» запускають пілотний проєкт зі створення кадрового резерву.

Про це повідомив генеральний директор ДП «Ліси України» Юрій Болоховець у Facebook.

« «Ліси України» – це понад 30 тисяч співробітників по всіх регіонах країни. Тисячі керівних посад, – написав керівник ДП «Ліси України». – Останнім часом ми активно позбавляємося керівників, які допускають зловживання чи порушення. Які загубилися у часі, не розуміють, що таке ефективність, прозорість, єдині корпоративні стандарти. Але де і як знайти якісно кращі кадри? Щоб на місце звільненого не приходив такий самий… або навіть гірше. Саме тому ми створюємо систему кадрового резерву».

Принцип її роботи, за словами Юрія Болоховця, наступний. У «Лісах України» є певний перелік посад. Від лісничого до керівника регіонального офісу. Від начальника відділу до генерального директора. Якщо людина бачить себе на певній посаді – подає заявку. Їй запропонують пройти перевірку та комплексне тестування, щоб оцінити рівень знань та вмінь. Таким чином сформується перелік кандидатів на ту чи іншу посаду. Відкрилася вільна вакансія – кадрова комісія починає відбір, обов’язково враховуючи кандидатів з резерву.

«Кулуарно призначити «хлопця від іван іванича» не вийде, бо в резерві є інші кандидати з вищим фаховим рейтингом та оцінками, – зазначив у дописі Юрій Болоховець. – Нова система оцінки кандидатів є не лише об’єктивною, але й прозорою. З можливістю громадського контролю. Резерв має запустить реальні кадрові “ліфти” – відкрити можливості росту для здібних та працьовитих. Резерв – це також інструмент підвищення кваліфікації. Співробітники зможуть оцінити свій фаховий рівень, зрозуміти, які напрями треба підтягнути та посилити. Обов’язково запровадимо онлайн та офлайн навчальні курси – нормативна база, право, менеджмент, психологія, IT, тощо».

Як повідомив генеральний директор ДП «Ліси України», на даний час у пілотному режимі вже запущений резерв по трьох посадах – лісничий, директор філії, заступник директора регіонального офісу. Отримані сотні заявок, проведено масштабне тестування. Наразі система кадрового резерву допрацьовується, формується перелік посад, розробляються тести, що охоплять всі аспекти роботи підприємства.

«Плануємо, що резерв запрацює вже з наступного року. І всі призначення на керівні посади будуть виключно на конкурсній основі», – написав Юрій Болоховець.

Поширити статтю